FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Viesu nams Mujāni Kocenu pagastaa - vai ir kads tur svinejis?

L
Līga 18.07.07. 18:50

Meklejot svinibu telpas ap 200 viesiem atradu sho - Valmieras rajonaa. Neko neesmu dzirdejusi. Gribetos zinat vai kads tur ir svinejis, kaa bija ar viesibu galdu - vai rezultats bij ceretais?

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
a
amnesia 19.07.07. 15:51 | Kāzu datums: 23.08.2008

pati esmu no taas puses, nez - nav taa vieta, kur gribeetu kaazas svineet :(
bet citiem sveetkiem vieta okei! - -vieniigais piebraukshana - ~ 5km granteets celjsh (kaa ir ja lietus?)
vai atkal baigais karstums - tad puteklji pa gaisu - vaajpraats

L
Līga 19.07.07. 20:13

Nu nez, man telpas patika - ala 30 lidz 60 gadi, akd jau bijam ieksh padomijas - tai laika ar tadas svineja lielus svetkus. Ta eka gan jau ar tadas pdomijas svinibas pieredzejusi. Bet man liekas, ka man teishi deretu telpu zinjaa. Man vairak uztrauc tas, kaa tur noteikas ar edinashanu. Klaj tikai pashi vai var iziret traukus, apkalposhanu un edienus taisa mana saimniece(musu pusee ir viena gatavotaja, kas dikti garshigi taisa - gribu tada kartiga lauku garaa edamo...), ja tomer tikai pashi - tad kadi ir tie galdi - tipa vai edamais pietiekami un tamlidziga gara. Varetu nesatraukties, bet man svarigi, ka mani viesi bus paedushi, nevis samaksahu gana lielu summu un sedes pie tukshiem galdiem vai pie needamam lietam...

L
Linducis 27.02.09. 21:14 | Kāzu datums: 15.08.2008

Pagājušā gada augustā svinējām tur savas kāzas un esam ļoti apmierināti, gan ar pašu vietu, gan ēdināšanu. Mums gan arī bija padomā sava saimniece, bet viņi tā neļauj, jo tur ir savas pavāres, kas visu sataisa, tikai ēdienkarti vajag izvēlēties.
Par ēdienu gan mēs, gan visi viesi bijām sajūsmā, jo visa kā bija gan daudz, gan arī ļoti garšīgi (daži no viesiem vēl tagad skatoties kāzu filmu atceras gaileņu mērci un dažādos gaļas ēdienus...ņam
Par cik ar ēdināšanas sfēru esmu uz "Tu", tad varu teikt, ka uztraukumam nav nekāda pamata :)