FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

viesu nams Aizkraukles rajonā

monja 18.07.07. 12:29 | Kāzu datums: 04.07.2008

varbūt zinat kādu jauku viesu namu Aizkraukles rajonā? gribētos dzirdēt atsauksmes, kura vieta būtu vispiemērotakā kāzu svinībam.

15 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
monja 18.07.07. 12:35 | Kāzu datums: 04.07.2008

jau skatījos, bet gribētos dzirdēt, varbūt kāds jau ir taisījis kāzas Aizkrauklē un kādas ir atsauksmes. varbūt kāds var arī izteikties par viesu namu " Rēzijas" ? lai gan tā nav Aizkraukle, bet tālu nav.

berta 18.07.07. 12:37 | Kāzu datums: 03.08.2007

"Rēzijas" - esmu pāris reizes tur bijusi, bet ne uz kāzām - par sho vietu varu tiekti tikai to labāko, ljoti skaisti.
Aizkrauklee bija smuka vieta - "Kalnavoti" ja nemaldos.

16.01.08. 18:25

Nu Aizkraukles rajonaa ir Baltaa gliemezhniica...
Man maasai tur kaazas bija...Baigi patika, jo taada nomaljaaka vieta, ir viesniicinja blakus...
Un nenormaali forshi bija tas, ka galdi bij otrajaa staavaa un dejoshana pirmajaa...Bet tur taads kaa balkoninjsh un no aukshas nedejotaaji vareeja veerot dejotaajus :)
Bija forshi!
Tad veel ir Samata, bet man personiigi ne iipashi...It kaa arii biju uz kaazaam,bet vietas pamaz dejoshanai. Man kaut kaada personiiga nepatikshana pret to vietu...

ēriksons 19.01.08. 14:34 | Kāzu datums: 02.08.2008

Savukārt man ir ļoti labas atsauksmes par Samatu. Tieši tā ir jauka vieta, lielceļu nevar redzēt un nav kroga uz kuru sveši ļaudis var iebraukt, piemēram, kā Baltajā gliemežnīcā un Kalnavotos. Tur ir plaša, skaista apkārtne, blakus Daugava, mājīgas istabiņas un viesmīlīgs saimnieks.

Iesakiet, lūdzu, labas saimnieces Aizkraukles rajonā!

liilu 21.01.08. 11:43 | Kāzu datums: 02.08.2008

Man brālim bija kāzas viesu namā Rumbiņas, tas ir Lielvārdē, ļoti jauki un atsaucīgi saimnieki, varu ieteikt!

K
Kristinna 03.02.08. 18:45

Man liekas ,ka Lobes krogs ir netālu no Aizkraukles ,kādi 25 km.Vieta jauka pašiem, tur šovasar kāzas.Pagājušajā vasarā biju tur kāzās tuvākajai draudzenei,no visām vietā iepatikās viss labāk. ēdiens labs,bet galvenais zāle....... plaša .skaista .

Lilly 16.06.08. 22:16 | Kāzu datums: 14.02.2016

Ļoti patīkami ir VinoRosso, ar skaistu skatu uz pilsdrupām un iespēju ārā uztaisīt telti. Neko vairāk gan nezinu pateikt, bet vari apskatīties www.vinorosso.lv

l
laika 11.08.08. 10:07 | Kāzu datums: 23.08.2008

Iesaku Vino rosso. Man tur ir paredzetas kazu svinibas maza kompanija. Saimnieki ļoti atsaucīgi. Arī vieta fantastiska. Tikai saulaicīgi viss jarezerve jo pieprasita vieta.

11.08.08. 10:13

Vino rosso, cepuri nost!! Apkalpošana ļoti labā līmenī, ēdināšana ļoti šika un jaunajam pārim patiks Mini spa:) Saku pēc pieredzes,jo tur svineju savu kāzu gadadienu. tur ir smuki fotogrāfēties.

I
InGuce 11.08.08. 10:30

Manas kāzu svinības bija Viesturu muižā - ja meklēsi googlē, tad uzzināsi ko vairāk. Ļoti smuka vieta, pagājušo gad salīdzinoši bija ļoooti pievilcīga cena, tikai nenodrošina ēdināšanu.

01.10.08. 16:12

Jā, Lobes krogā bija arī manas kāzas! Noteikti varu ieteikt, jo apkārne skaista un sakopta un ēdiens ļoti garšīgs:) Caur Skrīveriem braucot apmēram 30-40 min jābrauc. Tā ka no Aizkraukles pavisam ok.
Viesturu muiža ir tā kas netālu no Vecumniekiem? Ja tā, tad to mēs arī apskatījām, apkārtne skaista, taču apsaimniekotāja plātīšanās cik miljoni ielikti atjaunošanā un uz cik miljoniem apdrošināti utml. mūs atbaidīja...

k
ksanchik 03.10.08. 09:43

es ieteiktu Rančo Randevu! ļoti patīkamais saimnieks, apkalpošana arī ir lieliska! tur var izvēlēties vairākus namiņus. Ideāli ir tas, ka var jaulaulātiem kāza naktij paņemt atsevišķu mājiņu! nebūs neviena azi sienas u savu kāzu nakti pavadīsies, nodomājot par to, vai jūs kāds dzirdēs :) mājiņas cena ir apt. 70 ls. Lielā viesu nama cena ap 500-600 (ieskaitot numuriņus). Svinību telpa nav ļoti liela, varētu pietikt vietas līdz 40 cilvēki.
vieta tur ir fantastiska! un nav tālu līdz Kokneses pilsdrupām!

e
elfa 27.01.09. 15:57 | Kāzu datums: 20.06.2009

Varbūt vēl kāda var pastāstīt par Vino Roso (iepriekš Laika rakstīja par to vietu)..kādas cenas?

sheer 27.01.09. 16:07 | Kāzu datums: 01.08.2009

kādas cenas Tevi konkrēti interesē?

e
elfa 27.01.09. 16:13 | Kāzu datums: 20.06.2009

Aizrakstīju Tev privāti:)