FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

viesu guldināšana

Lauminja 12.07.07. 11:52 | Kāzu datums: 28.07.2007

Šobrīd sanāk, ka vecākajai paaudzei (vecāku un omīšu paaudze - apmēram virs 50g) ir istabiņas un normālas gultas, pārējiem gulēšana uz matračiem.

Pēdējā laikā esmu bijusi kāzās, kur visiem viesiem bija iespēja gulēt normālos apstākļos ... un patiesībā ir svarīgi, ka var ieiet dušā, izgulēties ... Tagad domājam, vai ir nepieciešams atrast papildus naudiņu visu viesu izguldīšanai normālos apstākļos tuvējā viesu namā?

Kā viesus guldinājāt / plānojat guldinat Jūs?

16 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
k
kriksene 12.07.07. 12:02 | Kāzu datums: 08.09.2007

Mes lidzigi ka Jus, vecakos cilvekus izguldisim gultas, bet jaunakos uz matraciem, un es domaju, ka tas nav nekas traks!Parasti vsvinesana ieilgst lidz ritam un baigi liela gulesana tapat nesanak:)Kur nomazgaties ir,ja bus velesanas vares pat pirtina ieiet:)
Nevajag loti saspringt uz tadam lietam - manas domas:)

Lauminja 12.07.07. 12:05 | Kāzu datums: 28.07.2007

Jo tuvāk laiks, jo vairāk domas maisās par visādiem sīkumiem :). Nu jau tikai 2.5 nedēļas palikušas ...

Zebiekste 12.07.07. 12:15 | Kāzu datums: 25.08.2007

mums arī vecākie ciemiņi pa gultām, jaunie uz matračiem. :)

Madlēna 12.07.07. 12:15 | Kāzu datums: 18.08.2007

Man arī liekas, ka par šādām lietām pārāk nevajadzētu uztraukties! Mēs savā kāzu lapā norādīsim, ka, ja uznāks miegs, gan jau atradīs kādu vietiņu, kur piemesties (mums viesu mājiņa ir maziņa, kādas 20 gultas, bet viesi - 70!!). Tiem, kas vēlēsies ko komfortablāku, mājas lapā norādīsim tuvākos viesu namus (kas tiešām nav tālu un dārgi),ar domu - ka katram ir iespēja jau laicīgi par to padomāt. Vnk mums būs diezgan daudz draugi ar savām otrajām pusītēm. Tāpēc katram tiks dota iespēja izvēlēties.
Mums liekas, ka tas tiešām nav svarīgākais, par ko jādomā cilvēkiem, kuriem tā diena ir tik nozīmīga. Tie, kas neatradīs vietiņu gultās, būs matrači, guļammaisi. Ja kāds vēlēsies - arī teltis. Pie tam, tā kā viesību vieta ir turpat netālu no pilsētas, kur dzīvo visi mani tuvākie radiņi - viņi nakti pavadīs savās gultiņās, mājās, kā arī izguldinās vēl drauga vecākus..
Neliegšos, ka no sākuma bija lielas šaubas par izvēlētās vietas piemērotību un īpaši vēl tad, kad pilnībā apzinājām savu viesu skaitu. Telpas ir ļoti mazas, toties - vieta ļoti burvīga, ezers, pirts, spēļu laukumi.. ekk.
Lielākā daļa draugu tā arī ir pateikuši, ka, lai mēs par viņu izguldināšanu neuztraucamies! :) Būs labi!! Stresa nava! :)

t
tlusēnc 12.07.07. 12:40 | Kāzu datums: 24.08.2007

mums ar lielākajai daļai būs gultas- gan vecākiem cilvēkiem, gan arī mūsu senču vecumā (ap 50 gadiem) , gan arī 30gadniekiem. bet pašiem jauniešiem ir matracīši- un ar nesatraucos- būs priecīgi, ka ir kur iemest savus kaulus, jo neies jau 11 gulēt :D bet gan lustēsies visu nakti.

mazulīte 12.07.07. 12:41 | Kāzu datums: 07.07.2007

mēs izguldījām vecākos gultās...jaunos uz matračiem...viss bija ok!!!:) par to nav ko lieli satraukties!!!:)

p
peleens 12.07.07. 13:05

Mums arī daļa istabiņās, daļa uz matračiem. Kad pateicu, man atjautāja vai tiešām cerot, ka iešot kāds arī gulēt:D

z
zvaigzne 12.07.07. 13:14 | Kāzu datums: 04.08.2007

man kā vairumam ir gultas+ matrači, kas ir pilnīgui normāli "vidējajam slānim", kas ir gan mani radi, gan draugi. Bet omītes tiks aizvestas mājās, jo tas nav tālu.

Miika 12.07.07. 13:37 | Kāzu datums: 23.08.2007

Mums būs atsevišķas istabas vecākiem, vedējiem un mums, un viesiem ar maziem bērniem. Pārējie būs viesu mājā papildgultās. Vienā mājā jaunieši, otrā mājā pieaugušie. Man jau ar vislaik tirda doma, kā tas būs, ka daudzi būs tjipa tā kā vienā telpā...

ashele 12.07.07. 13:56 | Kāzu datums: 14.07.2007

mjaaa...Madlēna tavs risinaajums izkalusaas forshs! :)

a
anminka 12.07.07. 14:02 | Kāzu datums: 21.07.2007

vai tas nav forši gulēt uz matračiem?
ka tik var gulēt.mēs bijām vienā viesu namā, kur bija istabiņas ar vienvietīgajām gultām.
visi mīļi pa pārīšiem aiju-aiju... mēs bijā divi pāri un no rīta vēl viens pāris vienā guļammaisā- vot tas bija kaut kas!

D
Digna 13.07.07. 09:25 | Kāzu datums: 01.09.2007

Mums sanāk 15 istabiņas ar 60 gultām, dušas telpa ir bet laikam kopīga, rīt braukšu uz viesu namu veikt inventarizāciju, lai nolemtu, kas kur gulēs un kas kur atrodas, lai varētu viesiem sagatavot plānu kurā būtu katra istabiņa un nozīmmīgākās vietas namā atzīmētas!

i
inxis 13.07.07. 09:31 | Kāzu datums: 11.08.2007

Mums ir gan istabiņas, gan arī matrači. Istabās guldīsim vecākus un omes, bet pārējie uz matračiem.
Zinu pēc sevis, ka galvenais šādos pasākumos ir, lai būtu, kur nomazgāties un sakopties (duša un tualeta) un tās tur ir pietiekoši. Tapēc īpaši par gulēšanu nestresoju, pie tam pielākā daļa draugu uz mūsu brīdinājumu, ka būs jāguļ uz matračiem, pavīpsnāja un izmeta, ka neies tak visu nakti sutināt:) :)
Tā ka'galvenais, lai lustīgi un ērti:)

maija_puķe 13.07.07. 09:43 | Kāzu datums: 25.08.2007

Mūsu kāzās būs istabiņas un matrači
Bet, piemēram, biju uz kāzām, kur viesu lielākā daļa gulēja teltīs. Es ar mīļoto - mašīnā (universālim nolaižot aizmugurējos beņķus, ieguvām pietiekami daudz vietas diviem). Un varu teikt - nekas traks nenotika.

IevaR 13.07.07. 12:00

Nu mums sanaaca taa, ka to cilveeku kas bija gados sanaak ar taads praavs pulcinsh un saskaaramies ar probleemu ka nemaz nav tik dadz viesu namu kuros var izguldiit normaali gultaas vecaakos cilvekus un vedeejus un protams muus. ..

a
annuks23 13.07.07. 12:01

Domaaju,ka nee!!Galvenais,lai ir vecaaki,vedeeji un vecaaka gada gaajuma cilveeki izguldiiti!Un par paareejiem nebuutu jaauztraucaas!!Kaa nekaa tie ir jauniessi,kuriem nav galvenais komforts un veel tas,ka gan jau daudzi nemazam guleet neaizies!:)