FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Meitenes, palidziet, ludzu! Mekleju vietu nelielam svinibam - 8-9 cilveki..

v
vari 25.05.07. 17:00

Nolemam kazas baigi nesvinet, bet aizbraukt uz eksotiskajam zemem. Tik un ta gribam pec sarakstishanas kopa ar gimenem kaut kur aizbraukt, kaut kada smuka vietinja. Kopa busim tikai kadi 8-9 cilveki. Varbut Jus varesiet kaut ko iesakt? Gribetos, lai ta vieta butu vai nu Riga, Rigas rajona, Sigulda u.c., respektivi - max 100 km no Rigas. Varbut kaut kadu viesu maju?

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
IevaR 25.05.07. 17:44

ieej www.pirtis.lv, tur jau daudz taadu piedaavaajumu, kur var tuseet neliels cilveeku skaits :)

a
anminka 25.05.07. 20:17 | Kāzu datums: 21.07.2007

ar nakšņošanu vai tikai pasēdēt?

v
varde 25.05.07. 20:34

jau esmu rakstiijusi ka man ljoti patika Lielvidzemniek Skulteei,tikko biju tur otro reizi un parasti ir taa ar pirmo viss ok, otro reizi reti kad priekstats par vietu paliek taads pats, pat uzlabojas :))) . Riigaa savukaart patika Islande :))) Un juurmalaa Jurmala SPA, baars peedeejaa staavaa.....mums gan tur bij biznesa pusdienas 20 cilveekiem,bet patika ljoti gan virtuve, gan skats uz juuru :)))

a
anminka 25.05.07. 20:38 | Kāzu datums: 21.07.2007

man patīk retro bārs SPA centrā!

i
inxis 28.05.07. 08:32 | Kāzu datums: 11.08.2007

Tagad vasarā var arī pašā Vecrīgā uz Gūtenberga restorāna vasaras terases. nejūt to pilsētas burzmu un smuks skats uz Doma torni:)
Vēl smuka vieta ir Maritim viesnīcas restorāns un virtuve perfekta, arī skats uz Vecrīgas panorāmu nevainojams...