FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Kādas atsauksmes par Nītaures dzirnavām?

L
L_i_g_a 14.05.07. 14:56

Vai ir kas dzirdēts? Apkalpošana? Ēdināšana? Izmitināšana?
Paldies! :)

8 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
k
krista5382 27.07.07. 09:21

bāc! runa ir tikai un vienīgi par to, ka ĒDIENS IR NEGARŠĪGS!!! nevis par to, vai kāds var ko atļauties vai ne! maksāt tak var sazin cik, bet, ja lapino saimnieču slavinātās vistu strēmelītes ir pārsālītas līdz bezsamaņai, `cepeša salāti` ir visparastākais rosols un Basmati rīsi ir vienkārši izvārīti bazilika ūdenī... kamon!

L
L_i_g_a 27.07.07. 09:41

Piekrītu kristai - laipnā uzņemšana ēdienu garšīgāku nepadara. Tie, kas nevar atļauties, kāzas Nītaures dzirnavās nemaz nerīko. Es, piemēram, būtu gatava maksāt pat vairāk, lai tikai būtu droša, ka galds ir labs. Vienkārši kaitina, ka var uzlikt tādu cenu par neatbilstošu kvalitāti. Un par kvalitāti un ēdināšanas cenām Latvijas viesnīcās un restorānos šo to zinu. Un es šeit nerunāju par kaktu pirtīm.

OK, iespējams, ka esam drusku par daudz iekarsušas par šo tēmu, un Dzirnavas galu galā ir viena no jaukākām vietām, kur nosvinēt kāzas, ja salīdzinām ar vairums citiem līdzīgas kapacitātes viesu namiem. Par reti kuru citu vietu dzirdētas tik labas atsauksmes par personālu. Taču manas kāzas ir manas kāzas, un man ar pārsālītām vistas strēmelītēm pietiek, lai šo vietu tomēr neizvēlētos.

j
jančuks 27.07.07. 21:29

Eu, meitenes! mana dūdiņa saka, ka bazars panesies par ēdienu Dzirnavās. Man tur nekas nav bijis par sāļu , esmu paspējis divas reizes tur pabūt. Garšas jau visiem nav vienādas. Beidzam cepties. man tur ir sakari, uzzvanīšu , lai izlasa ``tautas balsi``. Es jau arī kaut ko no ēdienkartes saprotu, garšvielas arī viņi tur lieto. Bet katram jau gadās kļūdīties, nav cool. Mūsu mājās ar tām garšvielām, un īpaši sāli, ar dūdiņu visu laiku kašķis. Viņai viss ir sāļš ( es domāju , ka viņa vnk ir iemīlējusies). Labi, bet uz to Nītauri jau zvanu... vnk cilvēki tur uzreiz noreaģēs, jo viņi uz visu reaģē veikli.

E
Elmārs 27.07.07. 22:41

Jančuks vienkārši rocks:)

k
krista5382 30.07.07. 11:04

Labs i, tad Jančuk - uz Tavu atbildību!! :)

j
jančuks 03.09.07. 09:50

Nu klausās biju tikko kā savas dūdiņas uzņēmuma tusiņā Nītaures Dzirnavās. Teikšu kā ir, vēl visiem uzmācos un apprasījos par garšām un ēdieniem. Nezinu, kas to rakstīja iepriekš , bet visi pilnām mutēm ēd tik un slavē un pavāri tiešām gatavo ar smeķi. Vēl tur bija pasūtīta lauku torte oooooooooooooooo!
Es jau kaut kur rakstīju, viņi ne tikai cep un vāra, bet piedāvā visu pasākumu no sākuma līdz galam uztaisīt. Nav jāmeklējās pa malu malām - saskaņo scenāriju un lustējies laimīgs. Laikam jau būs jāprecās tomēr. Man tās klapatas ar tām kāzām izbesī, bet , ja par to nebūtu jādomā... Izguldīja arī laikam kādus 80 cilvēkus

Laurita 05.09.07. 13:20 | Kāzu datums: 07.07.2007

Šodien Apollo portālā ievietots reklāmraksts par Nītaures dzirnavām (ar komentāriem).
http://www.apollo.lv/portal/fun/articles/107930

d
dacejaun52 14.08.17. 13:28

Arī es vēlos padalīties par saviem iespaidiem.
Jūlijā biju uz kāzām Nītaures dzirnavās. Vieta un apkārtne tiešām skaista un romantiska, kā radīta kāzu svinībām. Jaulaulātie bija noorganizējuši patiešām skaistas un romantiskas kāzas mums visiem.
Naktī bijām ieplānojuši atpūsties džakuzi, par šo iespēju zinājām un gribējām to izmantot,  bet bijām ļoti vīlušies, jo ilgāk par piecām minūtēm atrasties tur negribējās, sienas bija slidenas, iekāpjot džakuzi bija jāuzmanās, lai nepaslīdētu kājas un likās, ka ūdens jau krietnu laiku nebija mainīts, tas bija nedzidrs un netīrs.
Vēl ieteiktu pašiem uz rīta pusi pasekot līdzi arī ēdienam, kas paliek pāri vai arī pašiem salikt to savās kastītēs, to gan mums iepriekš laipni piedāvāja, ka  pārpalikušo ēdienu otrā dienā ieliks kastītēs līdzi. Otrā dienā bijām nedaudz vīlušies, jo līdzi nebija ko paņemt, mēs esot bijuši " ļoti ēdelīgi", lai gan rīta pusē ap pieciem no rīta, tā neizskatījās...un arī cenas par ēdināšanu ir pārāk dārgas...tās gan ir manas pārdomas:)
Neatbilst restorāna cenām