FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Svinību vietas

Kādas atsauksmes par Nītaures dzirnavām?

L_i_g_a
14.05.07. 14:56

Vai ir kas dzirdēts? Apkalpošana? Ēdināšana? Izmitināšana?
Paldies! :)

Skatīt ziņojumus:
svetiks777
14.05.07. 15:02
Ceļš līdz turienēm nav nekāds ideālais, bet vieta fantastiska!
Laurita
14.05.07. 16:09
Kāzu datums: 07.07.2007
Skaista vieta, bet padārga...
briiinums
14.05.07. 22:07
pamaz vietas. nepatik piedavatais risinajums - ka galdi vienaa, bet dejas blakus telpaa. ja maz viesu - tad skaisti. lai arii es tur gribetu svinet kadu jubileju, nevis kaazas. tur nebija kaazu atmosfeera, manupraat
Lauminja
14.05.07. 22:12
Kāzu datums: 28.07.2007
Varēšu izstāstīt pēc 15.06. - man tur draudzenei kāzas būs :)
L_i_g_a
15.05.07. 20:48
Lauminja, pastāsti, lūdzu, kad atgriezīsies no draudzenes kāzām, labi?
Es to vietiņu esmu noskatījusi un ļoti ceru, ka atmosfēru radīsim paši nevis telpas ap mums. Kaut gan man jau liekas, ka tur varētu sanākt ļoti "kāzīga" atmosfēra.. nu nezinu.. pēkšņi kaut kādas šaubas uznākušas
Dacpuuciite
23.05.07. 15:31
Kāzu datums: 11.08.2007
Man ar tur būs kāzas, un man kaut kā tieši tā atmosfēra iepatikās...
Biju arī darba pasākumā ziemā, pēc kura daudz ko secināju..... apkalpošana man šķita pieņemama, izmitināšana vispār super... bet nu ar ēdināšanu ir kā ir... ir garšīgi, bet darba pasākumā jau ap kādiem 2 naktī bija patukši galdi... es jau pati kāzās tā kā netaisost pieēsties, bet mna daudz radu ir no laukiem, kas pieraduši tā labi daudz paēst, un tad nu man pagaidām ir doma apjautāties par to ēdiena daudzumu pavārei, vai var vairāk un kā, jo varbūt uz kāzām tie galdi ir pilnāki....
L_i_g_a
23.05.07. 22:33
Tieši ēdināšana mani satrauc. Viņu piedāvātā ēdienkarte neizskatās bagātīga, tāpēc Ls 14 no personas, neiekļaujot brokastis un pat nealkoholiskos dzērienus, šķiet pārlieku daudz. Ja man būtu pārliecība, ka, līdzīgi kā Tavā gadījumā, lauku radiem pietiks ēdamā līdz rīta gasmai, tad piemaksātu kaut vēl latu par cilvēku..

Meitenes, kāda jums pieredze atsevišķa ēdinātājserivsa piesaistīšanā telpās, kur paši nomnieki "parasti visu kārto tikai caur savu restorānu"? Ja nomas līgums to nenosaka, teorētiski nevajadzētu būt problēmām, ne?
pecis
24.05.07. 00:50
Kāzu datums: 04.08.2007
cik es atceros no sarunām ar restorāna saimnieci (es tur biju izlūkos janvārī), tad neļāva ielaist virtuvē citus cilvēkus, jo man ir savs galda klājējs... Tā arī atstāju to vietiņu, jo arī man tā naudiņa šķita nedekvāti liela.
Madariņa
31.05.07. 14:33
Kāzu datums: 07.07.2007

Lasu un domāju, ka ar to ēdienu diez vai tik traki divos naktī tad ir bijis, ja pēc tam izdomājāt kāzas rīkot tanī pašā vietā. 14,- Ls no cilvēka tas priekš tās vietas arī ir normāli. Papētiet cenas tāda līmeņa viesu mājās !!! Mums galds ir par 20,-Ls. Gribējām arī turpat riktēties uz svinēšanu, bet tur jau viss bija aizņemts.
Meitenes tas viss ir norakstāms uz ``pirms kāzu drudzi``. Tur ir forši. Mums tur draugi bija vienā tusiņā, atbrauca apgaroti un pārlaimīgi.
Lauminja
17.06.07. 12:13
Biju 15.06. kāzās.

Bija forši. Tiesa - daudzo viesu dēļ bija Zviedru galds un tad jau parasti apēd mazāk - tāpēc nevaru komentēt par ēdiena daudzumu. Katrā ziņā mums pietika.

Bija izdevies labi (izmantojot gultas un papildus gultas un arī pirts māju) izguldīt visus viesus. Kopā viesi bija kādi 80, precīzu nakšņotāju skaitu gan nezinu.

Vakara nagla bija līgavas nozagšana - kad līgava saslējusi gaisā kājas tika vizināta pa dīķi (reti relaksēts skats) un līgavainis ar otru ūdens velosipēdu un vedējmātes palīdzību dzinās pakaļ un panākot mēģināja buksēt uz krasta pusi :)

Vieta senatlīga un romantiska. Tieši jaunā pāra garā. Arī linu uzvalks un līgavas kleita, zirgu pajūgs kā kāzu transports, meiju un margrietiņu rotājumi iederējās lieliski.
Lauminja
17.06.07. 12:16
Ak jā - apkalpošana bija laba. Viesu nama personāls viesiem ierādīja istabiņas, arī uz numuriņu durvīm bija sarakstīti nakšņotāju vārdi.

Netīrie trauki pazuda ātri - kā uz burvju mājienu. Nākamajā dienā personāls palīdzēja sasaiņot līdzņemšanai neapēsto ēdienu un neizlietot alkaholu.

Kopumā personāla klātbūtne bija neuzkrītoša - tas vien liecina par labu (jo nepadarītais vienmēr ir uzkrītošs atšķirībā no padarītā)
L_i_g_a
17.06.07. 19:21
Paldies, meitenes, par informāciju!
krista5382
25.07.07. 13:26
piedāvātais sortiments priekš tās cenas ir ļoti mazs.. Ir dzirdēts, ka dažkārt ēdamā pietrūkst, pat vēl trakāk - gadījies, ka uzkodas ir pārsālītas un tamlīdzīgi..
annuks23
25.07.07. 15:58
Slikti,ka jaamaksaa "korkka nauda" par alkoholu,ja nnem saveejo..
L_i_g_a
25.07.07. 16:14
Kas taa veel par "korkja naudu"? Vai taa ir maksa par to, ka, piemeram, viinu salej un izneesaa? Vai tad apkalposhana nav iekljauta kopeejaa cenaa par eedinaashanu?! Kas tie par padomju gaajieniem?
annuks23
25.07.07. 16:21
Tas ir par to,ka tev atllauj vest savu alkoholu,nu respektiivi par to,ka tev glaaze ir pie sskkiivja pielikta no kuras dzert..un taa korkka nauda bija 2 vai 3ls no cilveeka..
L_i_g_a
25.07.07. 16:30
Ak dies...
Un varu saderēt, ka Dzirnavu personāls visi kā viens apgalvo, ka "visās tāda līmeņa iestādēs tā dara". Da nedara!!! Un viņi nav tā augstākā līmeņa iestāde bez tam..

vai tiešām tur ir tik švaki ar to ēdienu?

Nu kāpēc jābūt tā, kad beidzot atrasta skaista vieta, kuru teju vai gribi pasūtīt, tad tomēr kāda blusa atrodas. Un ēdiena kvalitāte kāzās laikam ir visai liela blusa.. :(
annuks23
25.07.07. 16:40
To zinu teikt par dzeerieniem,bet savaadaak gan jau tur ir ok!!Vieta skaista,eeka skaista..Un forssi,ka sanaak cauri Siguldai braukt!:)
Mums viesu namaa nav korkka nauda,jo dzeerienus nepeerkam passi,bet pasuutam no vinniem par baazes cenaam..
ieveens
25.07.07. 19:19
Kāzu datums: 05.09.2008
ir dzirdēts, ka citur korķa nauda ir santīmi , nevis lati
bubulīc
26.07.07. 23:35
Nevajag taču runāt muļķības, ja vienkārši kaut ko nevarat atļauties. Nītaurē attieksme no personāla un vadības puses ir tik pretīmnākoša, ka mēs kā vedēji esam vienkārši pārsteigti, jo viņi gandrīz visu kāzu norisi mums palīdzēja izdomāt.
Jā, vairāk par 70 cilvēkiem tur nevajadzētu organizēt kāzas, katrai vietai savs. Kāzas organizēt taču gribat jūs. Mēs dzirdējām kā tur centās vienu pāri atrunāt no kāzu organizēšanas( jo 100 cilv.), bet tie tik maļ savu - gribam, patīk un viss( bez maz - mēs taču maksājam!!!). Par ēdināšanu pastāstīšu augusta sākumā( nedomāju, ka varētu būt slikti). Tad rakstīšu.
Ā, par to ``korķa naudu``. Kā Jūs domājat cik reizes vakara gaitā jūsu glāzes nomazgās??? Ja ņem alkoholu no viņiem, tad tas ir iekļauts cenā, bet ja, nē, tad mums teica , ka mēs par šo summu 2,- Ls x kāzu viesu skaits(pilngadīgo) varam ņemt šampanieti no viesu nama ( cena , ja nesajaucu 4,50 ), lai visi ir laimīgi. Man tas liekas cilvēcīgi.