FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Viesu nams "Mazsālijas"

a
annuks23 02.05.07. 16:10

Ir kādas atsauksmes??

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
p
pekainite 20.11.07. 17:59

Varbūt tomēr pa šo laiku kādai jau ir atsauksmes? :)

d
denss 23.11.07. 10:07

Ir, ir atsauksmes - viss bija brīnišķīgi!!! Vienīgi, jan daudz viesu, tad nevar vienā zālē satilpināt un līdz ar to tāda šķelšanās - aktīvākie jāsēdina tur patr, kur dejo! Izguldināja visus (~90). Telpas tiešām foršas, viesiem esot paticis furšeta galdiņš pagrabā! Skaisti var izdekorēt!
Ēdināšana laba, nekā netrūka, oficianti laipni, otrā dienā zviedru galds, bet par veāko paaudzi padomāts - izlikti apaļie galdiņi ar krēsliem! (Saimniece daudz passaka priekšā ko vajadzētu, ko ne.)
Man tik ļoti patika savas kāzas tur! Otrā rītā ar laivu braucām uz saliņu (blakus mājai ezeriņš), esot tradīcija vēstulītes rakstīt!

p
pekainite 23.11.07. 11:10

Paldies par info! :) Būs jābrauc skatīties.

a
annuks23 29.11.07. 17:33

Mēs arī beigās izvēlējāmies šo vietu par mūsu kāzu svinēšanas vietu! Viss tik tiešām bija super! Ēdināšana, gulēšana, vieta pati par sevi ir skaista!

Rese 30.11.07. 09:24

Es arii esmu bijusi tur kaazaas viesa statusaa, un pati no saakuma domaaju arii savas kaazas svineet tur. Bet kad uzzinaaju kaadas vinjiem naakamgad buus cenas, tad paardomaaju. Vieta ir ļoti skaista, ar viesu izguldinaashanu arii nav probleemas, apkalposhana laba un saimniece atsauciiga. Tikai diezgan daarga vieta. :(