FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Ieviņas

PETIT 27.04.07. 01:11

Mūsu kāzas ir Ieviņas viesu namā netālu no rīgas kādas 25 minūtes skaista vieta līdz turaidai 10 km, nav dārgi. Otrajā dienā pēc kāzām var paspelēt painbolu ja patīk, saimniekiem pieder paintbola laukums. atrodas murjaņos. Ja kādam ievajadzēsies varu iedot tel. nr. kāzas līdz 60 cilvēkiem.

7 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
@
@blondi@ 19.09.07. 15:01 | Kāzu datums: 15.07.2006

Savas kāzas svinēju 2006.gada vasarā viesu namā "Ieviņas". Bijām apmierināti gan ar saimnieku attieksmi, gan ar piedāvatājām telpām. Iesaku!

19.09.07. 16:08

Pievienojos labajām atsauksmēm. Ir daudzreiz spēlēts.
Patīkama vieta.

k
krupitis 24.03.08. 09:26

kadas bildites no iekstelpam nav?Un cik maksa tads smuks priecins?

i
inly 24.03.08. 13:03

Manuprāt, riktīga padomju laika pirts!!! Esmu pāris reizes tur bijusi, man nepatika... bet nu gaumes atšķiras...

24.03.08. 13:27

esmu svinējusi dzimšanas dienu...nepatika...vecs un nolietots..un saimnieki visu laiku staigā apkārt un skatās...

R
Ranina 24.03.08. 21:02

Jā, arī man ir doma tur svinēt savas kāzas, bet mani uztrauc guļvietas. Tā saucamie numuriņi ir mazi un maz. Labi ja pietiks tikai pusei no viesiem. Pārējie dabūs gulēt vienā lielā telpā uz matračiem :( Diez kas jau nav. Un dušas tur arī tikai divas :( Un kā ar ēdamo, vai taisa garšīgi un pietiekamā daudzumā???
Toties atrašanās vieta ir laba Un arī peinbols mani (vai drīzāk manu nākamo) dikti iepriecina. ;)

m
minchux 24.03.08. 21:08 | Kāzu datums: 18.07.2008

man arii tur nepatika... riktiigs padomju laiku atgaadinaajums. Glaazes arii no tiem laikiem. Eedamais neslikts, bet par ljoti labu nenosauktu.. Nu tieshaam nekaadas labaas emocijas ar to vietu nesaistaas.