FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

par zviedru galdu kāzās

l
londona1981 13.04.07. 14:19

Sveiki, man interesētu, vai kāds ir svinējis kāzas Igates pilī, kad ir bijis zviedru galds?!
Vai tas ir izdevies vai nēe?
Pēc pieredzes varbūt kāds var pateikt - ja auksto galdu taisa kā zviedru galdu, vai tā nav izgāšanās, vai viesi bija apmierināti?
Tā kā piedāvātās telpas nav tik lielas, tad pēc siltā ēšanas mums tiek piedāvāts galdus pārtaisīt par zviedru galdu ar mazākiem galdiņiem! Nevaram izlemt, vai tas ir labi???

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
berta 13.04.07. 14:24 | Kāzu datums: 03.08.2007

Man gan kaazas nav Igates pilii, bet citaa vietina - bet plaans ir ljoti liidziigs Taveejam.
Arii maac shaubas - kaa buus:), jo nav nekad buuts taadaas kaazaas, kur pec siltaa galda, tiek uzveidots zviedru galds!
Bet...apdomaajot un izsverot visus + un -, man liekas, ka vajadzeeti buut ljoti labi!

larri 13.04.07. 14:35 | Kāzu datums: 24.08.2007

tas bija baigi labi..mums jubileja viena tika svineeta Igates pilii..kad visi paeeda silto, novaaca galdus un uztaisija mazaakus, liidz ar to vietas vairaak bija un peec siltaa ssaa vai taa visi saaka tuseet apkaart un kad bija paarsteigumi jubilaaram-dejas un dziesmas, tad klausiitaaji,skatiitaaji netrauceeti vareeja panjemt,ko veelaas, nevis vilkties atpakalj uz galdu un kraameet uz skjiivja.. un bija zviedru galds dazzaadaas vietaas-uzkodas, maiziites,saldumi..taa ir vissuperiigaakais variants, nevis visi veeljoprojaam seez pie rasolu bllodaam un pusizeestaam galljas plateem un nav taa neertiibas sajuuta.. aij, nu man ar taa sagribeejaas, atceros, bija baigi labi...