FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Rozēni

k
kakjene20 24.03.07. 17:02

Varbūt ir kādas atsauksmes par viesu māju "Rozēni"?

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
r
rimantito 18.08.08. 11:33

Ja viņi sevi var saukt par "viesu māju", tad es sevi varu saukt par James Bond..

Radiem svinējām kāzas:
1) nebija uzklāts galds bērniem
2) nebija uzklāts atsevišķs galds muzikantiem
3) kad tika lūgts papildus 1 šķīvis, kāzu viesis tika nolamāts it kā būtu prasījis pusi cūkas
4) savvaļā staigāja 2 Baskervilas suņi, no kuriem viens uzbruka 2 kāzu viesiem. Pēc pirmā negadījuma, saimnieki neuzskatīja par vajadzību pieķēdēt suni...
5) mičošanas vieta netika sagatavota vispār...10 minūtes pirms mičošanas to nācās kārtot vedējiem...

Manuprāt, ja tas ir viesu nams, kura teritoriju "apsargā" suņi, uz pasākuma laiku, tiem ir jābūt pieķēdētiem. kaut vai zem gulta būtu bāzuši.. Drausmīga attieksme no saimnieku puses un noteikti neiesaku tur neko svinēt. Ja nu tomēr ļoti velk un gribās, tad iesaku visu uzlikt uz papīra un lai saimniece apliecina ar parakstu, ka to visu ir sasolījuši, lai pēc tam var ar mierīgu sirdi un bez problēmām nemaksāt par nesaņemto!!!!

p.s. želeja vaniļas mērcē bija briesmīga. Ja pavārs bija sabojājis mērci, tam bija steidzīgi jātaisa jauna, nevis jācer, ka kāzu viesi dzērumā apēdis un neko nemanīs.

a
aigakey 18.08.08. 11:47

Varu piekrist Rimantito. Šovasar bijām uz radu kāzām. Bija dažādas problēmas. Ja tomēr izvēlaties to vietu, iepriekš jācenšas maksimāli visu paredzēt.

s
special_k 23.09.08. 15:12

Šovasar svinēju kāzas "Rozēnos"". Brīnos, kāpēc iepriekšējiem rasktītājiem palikušas tādi nelabi iespaidi. Mums viss bija patiešām lieliski, par ko pats brīnos, ņemot vērā kāzu viesu daudzskaitlīgumu. Saimniece lietām pieiet ļoti konstruktīvi, apkalpošana laba, telpas - ideālas kā labam, tā arī lietainam laikam. Viena lieta gan ir svarīga - obligāti vajag pieteikt, lai otrajā dienā un galdiem uzliek labi daudz ūdens (šķiet, tas ir arī vienīgais pie kā varu piekasīties)

Ja jāvērtē 10 ballu sistēmā - Rozēniem dodu 9.