FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

viesu nams Lielvidzemnieli

A
Ausma 24.02.07. 21:07

Pavisam netiishaam atklaajaam viesu namu kas darbojas tikai gadu , zeel, jo tur loti patika, bet tikai liidz 40 cilveekiem ! Mums buus ap 70 !

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
i
inxis 26.02.07. 08:48 | Kāzu datums: 11.08.2007

kad meklējām vietu kāzu rīkošanai, arī uzdūros uz šo vietiņu. ārkārtīgi skaistas bildes viņiem mājas lapā. Liekas tikai, ka apkārt namam piederošā teritorija nav dikti liela. Bet vienalga - tik skaists. Zvanījā arī saimniecei. Cenas sakarīgas. taisījāmies braukt jau skatīt, bet ma vidu atradām citu viesu namu gan ietilpības, gan cenas ziņā, bet tuvāk Rīgai un ar krietni lielāku un iespaidīgāku dabu (tb "zaļo zonu"). Tā kā vasarā labā laikā - un augustā tāds parasti ir- gribam lielako daļu izdarību pārcelt laukā, tad palikām pie pēdējā varianta.
Bet tavam cilvēku daudzumam varētu derēt viesu nams Rēzijas. uzdūros, kad meklēju pierīgas rajonu mājas lapās svinību vietu. nebija slikts. katrā ziņā vari ieskatīties. www.rezijas.lv
Un vēl ļoti skaista vieta ir Valguma pasaule Tukuma rajonā. Mājas lapa saucas arī tā pat. Esmu bijusi kāzās šeit - plaši, skaisti, smuki numuri... Diez ko lēti laikam nav, bet nekas pārspīlēts arī ne. Saprāta robežās.