FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Par Mežkalniem

i
inxis 23.02.07. 08:37 | Kāzu datums: 11.08.2007

Zinu, ka vieta mazpazīstama (domājams), joparedzēta nelielam viesu skaitam - mums līdz 35...
Bet tomēr varbūt ir kādas atsauksmes?
Mēs bijām un gan saimnieki, gan pati vieta mūs tā apbūra (apkārt kopts paugurains mežs, pie viesu nama dīķis, pats viesu nams netālu no Rīgas, tomēr nost no lielajiem ceļiem un apdzīvotām vietām) , ka pie saimnieces tēlojuma, kā varētu notikt mičošana, izgāju uz lieveņa un... apraudājos :)
Bijām pieteikuši,ka brauksim skatītiet, timēr nebijām rēķinājušies, ka mūs sagaidīs ar kafiju, salātiem un viskiju :) :)
Saimnieki tik bezgala jauki. Kaut arī pirms tam bijām apzvanījuši tuvu pie 30 viesu namiem, šis savā vienkāršībā sita pušu visus pārējos... Arī cenas labas.

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Z
Zuu&Zaa 23.02.07. 09:24

Neesmu tur bijusi, bet apskatīju viņu mājas lapu, liekas jauka vietiņa :))

e
enigma 23.02.07. 09:30 | Kāzu datums: 14.09.2007

Nu ka jau viss bija tik labi, tad tik ņemiet ciet!!!

i
inxis 23.02.07. 09:37 | Kāzu datums: 11.08.2007

Vispār jau arī paņēmām.
Vienkārši interesējos, kāda pieredze bijusi citiem.. Lai gan, nu jau vienalga buutu par vēlu ko mainiit:)

d
ddadziite 23.02.07. 09:57 | Kāzu datums: 16.06.2007

ir labs!!!

k
kitija 23.02.07. 11:36

Esmu tur bijusi, bet gan ne uz kāzām. Vieta tiešām ļoti jauka un romantiska, vienīgais man liekas, ka tur pamaz vietas...ja rēķinu, ka man to būs ap 80