FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Vai kaads ir svineejis Kalna muižā?

o
oldforumuser 13.02.07. 20:33

Sveiki! Savas kaazas veelos iipashas, tamdeel esmu noskatiijusi 2as vietas, kas man shkjiet vizuaali atbilstoshas manis iecereetajam. Taas ir Mezotnes pils un Kalna muiža. Kalna muizaa neesmu bijusi, tik vien cik no maajas lapas un preses, jo mineetaa muiza pieder Verpakovskiem + Seskiem. Vai kaads tur ir svineejis? Mani mulsina tikai attaalums, jo no Riigas sanaak biku gabalins.

9 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
o
oldforumuser 13.02.07. 20:58

cik km ir no riigas? musu gadijumaa ir apmeram 150km, mani tass sakuma ari biedeja, bet tad sapratu,ka deelj tas vietas tas ir to veerts. pa celjam viesiem uztaisiis kaadaa 1 vietaa atrakcijas un eesjanu un tad jau galaa peec kaadas pusotras stundas bus :)

o
oldforumuser 13.02.07. 21:01

151 km no Riigas, Kuldiigas raj. Varat apskatiities Kalnamuižas lapu - telpas tur tieshaam fantastiskas.

o
oldforumuser 13.02.07. 21:03

150 km, ka jau teicu,manupraat nav tik traki. tikai tad protams ka lauliibu ceremonija nedrikst but pecpusdienaa ;)

o
oldforumuser 13.02.07. 21:20

Paldies par atbalstu, jo esmu jau taa nomociijusies, kaazas juulijaa, bet jau uznaak momenti, kad rokas nolaizaas. Mans toposhais viirs ir krievvalodiigs, un vina radi ir no Krievijas, mani savukaart no Latvijas, tas arii rada savas domstarpiibas. Piem., vakara vadiitaajs :(
Tamdeel vieta tieshaam ir vairaak kaa svariiga, jo visi tie radi paliks nakshnjot un visi grib redzeet to skaistaako Latvijas puse.
:?

o
oldforumuser 13.02.07. 21:22

varbut varat nemt paari kaa vadiitaajus, viens no paara, lai runaa krieviski, otrs latviski. ja esat galiigi izleemusi nemt vadiitaajus, tad izrunaajaties ar vinjiem, gan jau vinjiem bus padomaa kaads interesants risinaajums.

viss izdosies! :)

o
oldforumuser 14.02.07. 14:30

Mēs šovasar svinēsim kāzas Kalnamuižā (jūlijā). Nu man no visām vietām, kur biju aizbraukusi tur vislabāk patika. Tur viss gaumīgi senclaicīgi, grezni restaurēts, nav ne tādas eiroremonta, ne arī tādas pēcpadomju sajūtas, kā citviet. Kā tur ir ar ēdināšnau un visu pārējo - tad jau redzēs. Istabiņas ir ļoti glītas, izturētas stilā, vienīgi tur visiem viesiem nepietiek vitas (man šķiet, ka ir kādiem 38 viesiem gultas), pārējiem būs jāpaliek mansardā uz matračiem.

o
oldforumuser 14.02.07. 21:28

Juce. Mees arii juulijaa. Tikai datums uz kuru domaajaam ir jau aiznemts, taa ka buus vai nu nedeelu aatraak vai nedeelu veelaak. Mums taa pagruuti viss sanaak, jo pareizticiigajiem ir gaveenis visu juuniju un juuliju liidz 11 datumam, tajaa laikaa nelaulaa :( Bet liigavaina radi no Krievijas ir atvalinaajumaa liidz 15 :( ai, jo dzilaak mezaa.... Bet es gribu tikai Kalna muizu un tur nu nekas vairs nemainiisies.

o
oldforumuser 15.02.07. 09:54

Ilona

varbut taisi maija pedeja nedela.(setdiena) tad nebus ne gavensi, un domajams vieta ari briva.......tas sanak tikai 2 nedelas atrak pirms paredzeta tava kazu datuma

o
oldforumuser 15.02.07. 15:10

Nu mums ir piektidienā paredzētas kāzas, nevis sestdienā. Kad mēs rezervējām datumu (septembrī), bija brīvas arī trīs sestdienas (izņemto 21), bet mums tā īsti neviens datums nederēja (no visvisādiem dīvainiem apsvērumiem, tai skaitā astroloģiskiem vadoties :) ). NU un ja mēs gribam pēc tam laisties prom uzreiz ceļojumā, tad sestdienā ir lielākā daļā čārteri, tā, ka liekas ka piektdiena ir baigi OK. Un ja viesi patiešām gribēs, tad tiks arī piektdienā. Tā, ka varbūt vajag paskatīties piektdienas, varbūt tās ir brīvas.