FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

viesu nams

o
oldforumuser 23.01.07. 09:33

Šobrīd esam vēl viesu nama meklējumos...lieta tāda, ka sesdien zvanījām uz viesu namu, ko ieteica cits viesu nama saimnieks, jo viņam šis datums bija aizņmest, nu un tur mums pastāsta, kādas cenas un tā tālāk un pasaka, ka vēlamais datums aizņemts. Svētdien pēc neta zvanam uz viesu namu un visu sarunājam...jābrauc tik nedēļas nogalē apskatīties. Šodien gribēju apskatīties, kāds tad bija ieteiktais viesu nams un caur 117 mēģināju atrast...un biju nepatīkami pārsteigta, ka tas ir tas pats viesu nams, kurš pēkšņi ir brīvs un arī cena jau par 100Ls lielāka :shock: ....vai tiešām viņiem nav noteiktas cenas un, ja zvanīsim trešo reizi pateiks vēl citu cenu. Nezinu...vai tagad vispār vērts barukt skatīties...esmu pat gatava pārlikt datumu un ņemt citu viesu namu :cry:

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
o
oldforumuser 23.01.07. 09:40

es tavaa vietaa uzzvaniitu tresjo reizi un izstastitu visu kaa ir un pajautaatu skaidrojumu, bet tiesa to daritu tikai tad,ja skaidri zinatu,ka varu dabuut ari citu viesu namu. bet 100 ls atskiriiba par veelamo datumu manupraat galigi nav daudz. ja saliiidzina cik vispar viesu nams maksaa.

o
oldforumuser 23.01.07. 10:31

Tā arī domāju, ka pazvanīsim trešo reizi un redzēs kāda cena tiks nosaukta, jo svētdien, kad zvanījām intresants bija jautājums no kurienes mēs esam (varbūt cenas tiek noteiktas atkarībā, kur katrs dzīvo) :o . Izvēlētajā datumā ir stipri grūti atrast šobrīd brīvu viesu namu, bet esmu gatava mainīt datumu pa dīvām nedēļām un ņemt viesu namu, kurš ir brīvs un vizuāli labāk patīk! :lol:

o
oldforumuser 25.01.07. 21:47

Kads ir kaazu datums?

Man 16. juunijaa, viesu namu veel neesam atradushi, bet saak palikt bail, ka viss tuuliit (ja vien JAU nav) buus aizsists...

o
oldforumuser 25.01.07. 22:01

noteikti sāciet meklēt, mums arī JAU JANVĀRA sākumā bija problēmas, jo visas kaut cik labās un smukās vietiņas tiešām jau ir aizpildītas... :roll:

o
oldforumuser 26.01.07. 22:56

arii es iesaku noteikti sakt jau tagad mekleet... :wink: mes saakaam ar viesu maaju - tas 5 kuraas velejaamies svineet tuvaak maajaam utt bija aizsistas... :( tad sazvaniijaam vienu viesu maju par briinumu bija briiva, telefoniski aizsitaam ja nu atrodam ko labaaku naakamajaa dienaa jau zvaniija un jautaaja vai tomer veeleesimies jo ir jau citi pretendenti, tadeelj piekritaam un tuuliinj samaksaaajaam avansaa.... :D lai veicas mekleesanaa !!!!! :wink: :)