FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Prieciņš!

o
oldforumuser 02.12.06. 01:58

Ņu jau gandrīz esam atraduši vietiņu, vēl tikai svētdien jāaizbrauc apskatīties. :) Padārgi jau....bet saka ka tā visur būšot. :roll:
Ls500 pa diennakti, cenā iekļautas guļvietas 70 cilv., pirts, baseins, āra ūdens baļļa. Nu pagaidām gan sīkāk nezinu kas vēl, to uzzināsim svētdien.
Mammuks saka ka ļoti smuki tur esot(viņa dzīvo kaimiņos). Piedāvājot arī galdus uzklāt, Ls10 par cilvēku....ja atved savu gaļu vai kādus citus produktus - lētāk... :roll: Nu un ja atnāk palīgā arī atlaidīti iedošot....tik nez cik lielu? :D

6 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
o
oldforumuser 04.12.06. 00:36

Ņu tā!!!
Pirmais saucas "Debesu bļoda", tas ir Ogresgalā, pie Maskavas šosejas. Ļoti lielas telpas, izskatās smuki, iekšā ķieģeļu sienas, viņiem ir arī pirts un āra vanna. Patreiz cena ir 250Ls, bet nākamgad viņiem būs 2.stāvs ar 70 guļvietām, tad būs Ls500.
Otrā vieta (to mēs ņemam) :) - "Indrāni", arī Ogresgalā. Maksimālai cilvēku skaits ir 40. Ļooooooti smuki, tieši pie upes, ir arī āra lapene(diezgan liela). Ir trauki. Cena Ls 300 + Ls 50 -drošības nauda. :)

o
oldforumuser 03.12.06. 13:53

duuda, neuztraucies, neko nenocelshu, man juulijaa :wink:
kaa sauc to viesu namu, gribeetu apskatiit! :wink:

o
oldforumuser 03.12.06. 13:15

Tiešām nav dārgi!!! Mēs arii meklējam viesu namu Ogres rajonā. Padalies! :D Kas tas par viesu namu?! :wink:

o
oldforumuser 03.12.06. 02:31

Nju var jau būt ka jums taisnība. :roll: :)
Mince, kurā datumā tev kāzas? Ja nu tajā pašā kad man? Nocelsi vēl man to vietu? :D Pagaidām vienīgi pateikšu, ka tas ir Ogrē. 8)

o
oldforumuser 02.12.06. 13:36

jaa, patieshaam nav daargi...
kas taa ir par vietinju??? :wink:

o
oldforumuser 02.12.06. 13:02

Man jau nu liekas, ka galīgi nav dārgi.