FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

kāzas kurzemē

o
oldforumuser 28.11.06. 23:08

Mīļās meitenes! Beidzot arī man ir tā laime sākt uztraukties par kāzām! Varbūt kādai ir pieredze ar viesu namiem kurzemē, nebūtu slikti, ja Kuldīgā uz apmēram 50-60 cilv.! :P Jau iepriekš paldies!

15 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
o
oldforumuser 07.12.06. 10:56

Nezinu par Kuldīgu bet Saldus rajonā un netālu no Jaunpils ir viena tiešām superīga vieta Smuku muiža. Tur gan skaista apkārtne, gan plašas telpas. Biju tur vasarā un gribētos noteikti tur atgriezties :wink:

o
oldforumuser 07.12.06. 15:42

Uzskaitu vietas, ko Kurzemē apmeklējām savā meklējumu procesā, secībā no lētākā uz dārgāko:
1) Šlokenbekas muiža;
2) Vecauces pils;
3) Jaunpils pils;
4) Jaumoku pils.
Visas bija pa savam OK, katrā ziņā, ņemot vērā cenu atšķirības :) Ja gribi par kādu no vietām vairāk info, saki. Bet principā iesaku pašai braukt un visas apskatīt, jo personiskais iespaids ir noteicošais. Iedvesmai sākotnēji var noderēt arī mājas lapas: pameklē iekš google, ir visām, izņemot Šlokenbeku, bet info var dabūt arī www.pilis.lv

o
oldforumuser 07.12.06. 20:38

Danke, danke, meitenes! ielūrēšu mājaslapās un padalīšos iespaidos!:)) :lol:

o
oldforumuser 13.12.06. 22:55

nu? kaadi iespaidi? :)

o
oldforumuser 15.12.06. 13:27

Izskatījāmies visu! Bet vislabāk iepatikās viesu nams Ķīši!!! sazvanījāmies ar saimniekiem! Nākamnedēļ aizlaidīsim palūrēt, bet domāju, ka palixim pie ši varianta!:)))
Ir vēl tāds viesu nams Ventas Rumba- smux, bet tur rūmes laikam pamaz!:)))

M
Merrilda 22.04.07. 14:43 | Kāzu datums: 21.07.2007

bet laikam jau ka shogad viss aiznjemts bijaam skatiities ... jo manai maasai un braalim tur bija kaazas ...skaisti..:)tur jau gan vasaraa notiek beerniem sporta nometnes taa kaa laiciigi jaapiesakaas..

zhagata 23.04.07. 10:44 | Kāzu datums: 30.06.2007

Cik zinu, Šlokenbekas muižā ik vasaru notiek house mūzikas pasākums, nedaudz festivālveidīgs :) Nu es jau nu gan nespētu iedomāties savas kāzu svinības vietā, kur zinu, kādi cilvēki tusējušies un ko darījuši.

P
Palaidne 23.04.07. 16:24

Šlokenbekā arī var uzrīkot skaistas un atraktīvas kāzas... tie tusiņi takš nenotiek vienā laikā ar kāzām :) un nekad nevari zināt kas pirms Tevis tik nav darīts... Tā, ka tie ir tikai aizspriedumi, cilvēki pelna kā vien var, cenšas izdzīvot.

zhagata 23.04.07. 16:31 | Kāzu datums: 30.06.2007

Nu tas jau tikai mans subjektīvais viedoklis :)

Mana svaine tāpēc vien atteicās no domas par vedējtēvu ņemt puisi, kurš kādās citās kāzās arī bijis par vedējtēvu - tik tas pāris pēc tam izšķīries... nav jau viņs vainīgs, ka tā, bet ko padarīsi - kā nu to uzzināja, tā neņems ne pa kam!

P
Palaidne 23.04.07. 16:41

:)) nu jā - katram savs :) Man jau ar pašai savi aizspriedumi ir :) Nu ne pa kam nevaru piekāpties, pat ja saprotu, ka nekas slikts jau tas nebūtu, ja es tā izdarītu :))

Ki-kii 23.04.07. 18:04 | Kāzu datums: 21.07.2007

Nu Kurzeme ir liels regions, bet varuieteikt Kuldigas puse daudz skastu vietu, tikai uz so vasaru visas parsvara jau aiznemtas..Tuvakie datumi bija septembris, ja tas laiks der tad paskaties sis vietinas....Mazsalijas viesu nams,Lejasliezumi, loti skaisti ir Kalnmuizha bet salidzinoshu dargas cenas!

a
annuks23 02.05.07. 17:32

Mazsaalijas kuldiigas raj.

D
Digna 07.05.07. 14:34 | Kāzu datums: 01.09.2007

Īvandes muižā!!! Paši nesen pieteicāmais! Mans datums vēl bija brīvs :) Prieks, ka varēs visus viesus izguldīt :)

t
tlusēnc 11.05.07. 20:14 | Kāzu datums: 24.08.2007

Jaunpils pils. Interesanta varētu būt viduslaiku kāzu ceremonija, nevaru vien sagaidīt:)

Laurita 11.05.07. 22:11 | Kāzu datums: 07.07.2007

Jaunpils pilī mēs būsim. Barona istabu jau noskatījām.:)