FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Viesu nams Jaundzērvītes!!!!!!!!

o
oldforumuser 18.11.06. 11:03

Ko juus vareetu teikt par sho viesu namu??? vieta jau bezgala skaista!!! bet atkal gribeetos dzirdeet atsauksmes!!! :wink:

12 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
o
oldforumuser 18.11.06. 23:40

Pati gan neesmu bjusi, bet esmu dzirdējusi labas atsauksmes. Viens pāris gan čīkstēja, ka ēšana padārga, salīdzinot ar citām vietām. Laikam no Ls12.50 uz personu. Citi atkal saka, ka tas neesot TIK dārgi. :lol: :roll: Bet visi saka, ka tur esot ļoti skaisti un esot paticis. Neko konkrētāk gan nezinu :roll:

o
oldforumuser 19.11.06. 14:19

paldies :wink:

o
oldforumuser 21.11.06. 11:23

nevienai vairs nav ko piebilst? veeljoprojaam gaidu juusu atsauksmes!!!!! :cry:
:wink:

o
oldforumuser 13.12.06. 23:03

zaale,kur bijaam nebija iipasji piemerota dejaam :( flizzju grida un pa vidu veel 2 stabi :( bet pati vieta loti skaista. un veel viesus butu bijislabi pabriidinat ka ilgi jabrauc pa grants celju - lai masinas nemazga:)

o
oldforumuser 14.12.06. 01:41

Nu tas grants celjsh nemaz nav tik garsh!!! Bet viesu nams ljoti skaists, saimnieki arii ljoti atsauciigi! :wink:

o
oldforumuser 14.12.06. 11:24

Man vairāki draugi bijuši kāzās, kas notikušas šajā vietā. Teica, ka vieta ļoti skasta. Bet visi nez kāpēc teica, ka esot slikta ēdināšana.

o
oldforumuser 14.12.06. 14:49

eedienu neesam veel tur nobaudijushi, bet atsauksmes labas! vienmeer jau buus ta ka kaadam kautkas nepatiks :roll:

o
oldforumuser 18.12.06. 00:07

kāzās gan tur nav būts, bet saimnieku attieksme vienreizēja un telpu īure arī saprātīga.
vasarā ļoti smuki - glīts pagalms, dīķi udensrozes, arī pirti var izmantot.

i
inxis 23.02.07. 08:59 | Kāzu datums: 11.08.2007

esmu bijusi tur pirms gadiem 4(?) uz kāzām. Teiksim tā - pašas kāzas bija nu tā "so-so". Nekāda baigā jautrība nevaldīja, varbūt tāpēc arī par viesu namu nebiju baigā sajūsmā.
Bet objektīvi spriežot, varu pateikt dažas lietas, kas mankā viesim patika/nepatika:
-ja ceremonija notiek Rīgā un viesu lielākā daļa arī no Rīgas, tad kratīties uz Valmieras rajonu diez ko jautri nebija;
-vieta tiešām skaista, pārdomāti uztaisīta un izveidota gan apkārtne, gan telpas
-galds kā jau galds. nekas īpašs
-ja viesi āizguldina: mēs gulējām kaut kādā "istabiņā", kas bija apšūta ar papi un nebija ko elpot
-nebija īsti, kur nomazgāties. Vienīgaa iespēja - jaunlaulāto namiņā un arī tur aukstais ūdens.. brr
Bet pieļauju, ka tagad tur viss gājis uz augšu

i
inese 23.02.07. 10:58 | Kāzu datums: 25.08.2007

Esmu tur bijusi uz 2 kāzām!!! Vienas pirms kādiem 4g un otras tad varētu būt pirms 3g. Vieta skaista. Ar dejošanu tiešām pagrūti to 2 stabu dēļ:)) Ēdināšana normāla, atceros vienās kāzās bija kaut kāds zemeņu krēms ar vaniļas mērci vnk dievīgs!!!!! Švaki bija ar to gulēšanu, kas tika mājiņā o.k. bet citiem tā bēdīgāk, bet tagad droši ir lābāk. Un ar mazgāšanos tas pats- bēdīgi, bet jācer, ka tas viss ir uzlabots. Un tas ceļš smilšu vai kā tur saucas tiešām ir diezgan pagarš un sausā vasrā ļoti putekļains.
Bet galvenais jau ir pasākuma noskaņojums. Tā kā abās kāzās bija feini, tad atmiņas tās labākās!!!

E
Evija_ 26.03.07. 20:58

Esmu rzervējusi šo vietu kāzām- atsauciigs, jauks saimnieks, debeshkjiiga vietinja:)

S
Saulite23 27.03.07. 09:29 | Kāzu datums: 18.08.2007

Viesu nams skaists:)), bet jāraugās, lai ēdiens būtu pietiekami.