FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Padalieties iespaidos par pili!

o
oldforumuser 26.10.06. 16:59

Vai kādai ir bijušas kāzas Igates pilī???Lūdzu padalieties ar iespaidiem, kas un kā bija!!!Pozitīvās un negatīvās lietas????Kādi muzikanti Jums spēlēja????
Paldies!!!! :D

9 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
o
oldforumuser 26.10.06. 18:10

Es tur domāju rīkot kāzas. 'Tā kā man iespaids pagaidām ir labs :) Bet pēc kāzām droši vien varēšu pateikt precīzāk... Man no visām pilīm, kur biju, patika vislabāk. Bet tas ir gaumes jautājums.

o
oldforumuser 27.10.06. 11:35

Cerams, ka padalīsies ar iespaidiem pēc kāzām sīkāk!!! :lol:
Man liekas, ka šo lapu apmeklē tikai līdz kāzām pēc tam aimirst, ka tāda eksistē :D
Kur jūs dabūjāt muzikantus???

o
oldforumuser 27.10.06. 15:10

Vēl nekas nav dabūts. Bet, ņemo vērā, ka mums ir specifiska gaume, turklāt viesiem arī ir dažādas gaumes, visdrīzāk, ka mums būs DJ.
/Ideālā gadījumā mums būtu kamerorķestris ar valšiem, salsas grupa ar salsu un čačača, un kāda rokgrupa, bet tā kā diemžēl neesam vēl miljonāru sarakstā, tad to nāksies aizstāt ar DJ, kas visu to varētu atskaņot ne-dzīvajā :))))/

o
oldforumuser 30.10.06. 09:53

Vai patiešām vairāk neviens nav, kas varētu padalīties ar iespaidiem?????? :(

o
oldforumuser 31.10.06. 17:06

nu pilīs jau tomēr precas retais, tāpēc arī retais tikai dalās ar iespaidiem ;)

o
oldforumuser 27.12.06. 10:07

ir plaans aizbraukt paskatiities, bet padaliities iespaidos - tur vel kads laicinjs jaagaida :lol:

i
inly 11.02.08. 16:29

Īstenībā uz šo brīdi Dikļu pilī, Bīriņu pilī, kā arī Igatē visa vasara jau ir aizņemta... pilīs ļoti daudzi precās... Arī mēs šo vietu esam izvēlējušies, gan tāpēc, ka ļoti patika telpas, gan arī tāpēc, ka viņi tieši orientējas uz kāzu svinībām, ir daudz labu padomu, un ļoti palīdz organižāšanā, vismaz līdz šim... redžes, kā būs tālāk... zinu, ka tas viss būs ļoti, ļoti dārgi, bet ļoti ceru, ka tas būs tā vērts, vismaz atsauksmes nav labas, bet spīdošas!!!!

inesegatis 11.02.08. 16:53 | Kāzu datums: 25.07.2009

Kuraa pili jums notiks svinibas un cik tas jums izmaksaja- ja nav noslepums?

i
inly 25.02.08. 14:27

Mēs izvēlējāmies Igates pili. Cenas ļoti aytkarīgas no tā cik daudz paredzēti cilvēki, jo no tā viss atkarīgs, arī no tā kādas guļvietas gribat vai izmnotot visas pils istabiņas vai izmantot arī blakus esošo tūristu māju. Mēs rēķinājām uz 80 cilvēkiem, sanāca aptuveni LVL 5000, kur iekļauta gan gulēšana, gan ēdināšana, gan pušķošana, gan organizatore, gan apkalpošana, gan pils apgaismošana, un vēl daudz kas cits... sestdien bijām parakstīt līgumu, daudz noderīgu padomu... pateica lietas, par ko mums, jaunajiem, jāpadomā, pārējo viņi runāšot ar vedējiem... palīdzēja atrast gan labus muzikantus, viņi palīdz arī ar māšinas atrašanu, fotogrāfu un operatoru atrašanu...