FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

svinību vieta ne-viesu nams

o
oldforumuser 11.09.06. 14:06

meklēju kādu kafejnīcu/restorānu, kur var nosvinet kāzas. Kāzas būs ziemā un nekādu lielo ballēšanos uz 2 dienām negribam taisīt, bet tādu garu pasēdēšanu. Varbūt varat ieteikt man kādu jauku vietu Rīgā par samērīgām cenām? Kāzas jau drōiz, bet vieta uz kuru cerējām, kad apskatījāmies, izrādījās ne tik jauka kā cerējām ;(

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
o
oldforumuser 12.09.06. 01:41

viesnīca RadissonSAS piedāva banketu sākot no 10Ls uz personu. Cik atceros, tad zāle par brīvu. Pluss vēl atlaides, vai pavisam par velti numurs jaunlaulātajiem(tā ikdienā tas numurs maksā Ls50). Vari piezvanīt un painteresēties. :roll:

o
oldforumuser 12.09.06. 09:02

Es arī esmu dzirdējusi, ka Radisson SAS piedāvā īpašus pakalpojumus un cenas tieši kāzām. Ir vērts paskatīties :D Un tad jau vēl atliek meklēšana googlē. Tādā veidā mēs ar mīļoto atradām savu kāzu svinību vietu :wink:

o
oldforumuser 13.09.06. 09:45

paldies,
radisson tiešām ir diezgan okz piedāvājums. tik izrādās, ka mūsējais datums laikam aizņemts.

o
oldforumuser 19.09.06. 11:03

Njā, kāzu tusiņi Radissonā notiek regulāri :)

o
oldforumuser 05.12.06. 16:00

Viesnīcas "Islande" augšstāvā varbūt var sarunāt restorāna banketa zāles daļu, to, kuru var savienot ar pirts kompleksu.

Vēl tīri ok ir Albert hotel Lounge bārā 11.stāvā, tur var īrēt loundžu, kas ir uz 70 - 80 cilvēkiem, bet, ja vairāk, var apvienot ar citām zālēm, kā arī izīrēt banketu zāli vienu pašu - pēc vajadzības.