FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

dodiet padomus

o
oldforumuser 07.09.06. 02:33

veeleetos lai kaads padalaas iespaidos par viesu majaam Vidzemee un cenaam tajaas, ciitiigi mekleejam kaadu jauku vietinju, kur nosvineet skaistas kaazas! :lol:
un veel varbuut varat ieteikt kaadu muzikantu Vidzemee, ar labaam atsauksmeem! :lol:
Paldies jau ieprieksh!!! :P [/b]

12 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
o
oldforumuser 07.09.06. 12:47

Par muzikantiem te ko diezvai uzzināsi es arī biju ielikusi tādu tēmu atsaucība ļoti maza lai neteiktu ka nekāda :(
Aptaujas par viesu namiem un cenām vari paskatīties arī šeit: http://www.calis.lv/aprunasimies/konf2/topic.php?id=36:424049

o
oldforumuser 07.09.06. 17:53

Paldies pelite&minka,
njaa ar tiem muzikantiem liekas buus probleemas, nu neko-mekleesim!!! :)

o
oldforumuser 20.09.06. 16:14

diemžēl pēc savas pieredzes neiesaku "Lobes krogu"Lēdmanē.Cenas laikam jau standarta 12ls no cilvēka par galdu,bet nebija ne puses no pasūtītā,kā arī oficiantes bija,nē pareizāk sakot nebija manāmas un kad parādījās,tas džinsos un atbaidoša paskata džemperos!!! :x

o
oldforumuser 20.09.06. 16:54

njaa, gadaas arii taa!!! :roll:
paldies par ieteikumu, bet mees jau esam atradushi viesu namu, pasakainaa vietaa, un saimniece arii superiiga!!! :lol: :lol: :lol:

o
oldforumuser 20.09.06. 18:15

Mince,padalies ar info :D man arī nākamgad noderēs :)

o
oldforumuser 20.09.06. 18:46

sesila-no kurienes Tu esi? :wink:

o
oldforumuser 20.09.06. 19:19

vispār esmu no Latvijas,bet kādu laiciņu jau dzīvoju Anglijā,kāzas domāts rīkot Latvijā-laikam jau Vidzemes pusē

o
oldforumuser 21.09.06. 10:57

Viesu namu, kur mees svineesim, pagaidaam nenosaukshu, lai nesanaak ka deguna priekshaa kaads nocelj!!! :lol:
Bet vidzemee vispaar ir ljoti daudz skaistu vietu,
piemeeram pashaa juuras krastaa-"meleku liicis" www.melekulicis.lv , arii pasakaina vieta!!! :wink:

o
oldforumuser 21.09.06. 13:26

Paldies,mince!! :) bet par to nocelšanu gan nebīsties,jo mums kāzas plānotas 18.augustā un tāda cūcība kā viesu nama nocelšana mūsu plānos neietilpst :D :D

o
oldforumuser 21.09.06. 14:02

nu nee tachu, es jau nebiju taa domaajusi!!! :lol:
mees tuvaakaa laikaa brauksim rezerveet, un tad es jums visiem pastaastiishu kas taa par vietinju, kam buus interese vareesiet aizbraukt apluukot!!! :wink:
taa nocelshana jau nav tik bargi domata, vienkaarshi kaads var pacensties aatraak aizbraukt un mees ar garu degunu paliksim!!! :wink:

o
oldforumuser 21.09.06. 23:32

es jau saprotu Tavas bažas un neko neņemu ļaunā :D ceru,ka jums izdosies kā plānots :wink:

o
oldforumuser 22.09.06. 00:16

Paldies! :lol:
mums noteikti viss izdosies!!! :wink: