FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Vai kāda ir bijusi kādā no šim vietām???

o
oldforumuser 29.08.06. 22:49

Vai kāda ir svinējusi ,svinēs savas kāzas vai ir nācies būt viesos kāzās kas tika svinētas Cēsu raj."Kalauzu dzirnavās" vai arī Gulbenes raj. "Lācīšu dzirnavās" :?: :!:
Pirmajās esot ļoti demokrātiskas cenas,jābrauc būs skatīt :D
Otrās apskatījām ļoti, ļoti patika, bet gribētos dzirdēt kādas atsauksmes 8)

9 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
o
oldforumuser 07.09.06. 05:35

vai tu vareetu luudzu ko vairaak par shiim vietaam pastaastiit?:P

o
oldforumuser 07.09.06. 09:27

kalauzu dzirnavas... esmu bijis, gan ne kaazaas, bet nu vieta kaa taada ir ok. kaa no vecaam latvieshu filmaam. ar to gribu saciit, ka tajaa maajaa valda taads sameeraa padomisks gars... interjers to taadu padara. protams, gaumes jautaajums, bet timiaanam, piemeeram, patiik taadas vietas... ir jau veel jaunaa maaja tur, bet to redzeeju tikai tad, kad buuveeja, so no comments.

vieta skaista. nu, ir laba.

saiminieks arii likaas taads laaga onka. man rodas iespaids, ka kaut kaadi krievi vinjam vienkaarshi ir iesmeereejushi to, kas saucas Kalauzu dzirnavu maajas lapa - www.kalauzudzirnavas.lv. atveriet un paskatieties - pirmkaart atveras krieviski, otrkaart - latviskais teksts ir viena liela, nozjeelojama anekdote. bet jautriibai var palasiit.

Citaats: "Esiet pārliecināti –pavadītā nakts viesu atpūtas kompleksā `Kalauzu Dzirnavas` nav ne ar ko salīdzināmas, jo kas gan vēl var būt patīkamāks un romantiskāks, ka pamosties meža vidū un izjust tik spožas dabas dotības. Vai tad pilsēta ar savu trokšņaino, smago un veselībai bīstamo aromātu var attaisnot šo sajūtu un pārdzīvojumu dziļumu."

Vai: Secinājumi no sekojošajiem iemesliem:
- milzīga teritorija ar atsevišķām banketa zālēm....
- utt..............

o
oldforumuser 07.09.06. 17:46

:D

o
oldforumuser 07.09.06. 19:01

Jā tas saimnieks tiešām likās tāds lāga onka. Es ar viņu telefoniski runāju, kad zvanīju, lai uzzinātu cenas. :)

o
oldforumuser 07.09.06. 19:14

Vai tur braucot skatīt arī iepriekš jāpiezvana :?:

o
oldforumuser 07.09.06. 19:19

un kaadas tur ir cenas??? ja njem visu viesu namu??

o
oldforumuser 07.09.06. 19:33

Nu es domāju gan, ka derētu piezvanīt, pelite&minka.
Mince...Cena ir (nu vismaz sobriid) Ls20 no cilvēka. Šajā cenā iekļauts viss izzņemot alkoholu.

o
oldforumuser 05.12.06. 15:56

Esmu bijusi "Lācītēs". Viss atkarīgs, kad svinās. Vasarā - ir ļoti ok.

o
oldforumuser 17.01.07. 09:36

Duuda
Vai viss skaitās gulēšana, ēšana un telpu īre???