FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Help...

o
oldforumuser 22.08.06. 13:53

Cilvēki mīļie, iesakiet kādu labu, ne pārāk dārgu svinību vietu netālu no Rīgas. Vislabāk kādu viesu namu. :)
Kāds ir bijis viesu namā "Aivari" ?

10 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
o
oldforumuser 23.08.06. 13:02

http://www.pirtsstrops.lv/

Pamēgini šo vietiņu,tur gan ir vietas tikai 50 cilvekiem,bet ļoti jauka vietiņa....

o
oldforumuser 23.08.06. 15:12

Kiki, paldiesiņš. :)
Izskatās jauka vietiņa, tiešām un mums kāreiz arī apmēram 50 cilvēki būs. :wink:

o
oldforumuser 28.08.06. 13:12

Es arī tu svinēšu savas kāzas,tiešām vietiņa ri jauka un saimnieki ir ļoti jauki cilvēki,drošības nauda ir 200Ls bet man jau liekas ka tas nav daudz....

o
oldforumuser 31.08.06. 19:20

Kiki! Tu īrēsi visu to kompleksu? Nu es domāju gan pirti gan viesu namu?
Cik pati īre maksās? :oops:

o
oldforumuser 01.09.06. 10:25

Izmaksas ir sekojošas:
Visa kompleksa cena maksā 430 LVL šinī cenā ietilpst banketzāle ar kāzu
dekorācijām, palikšana 50 personām, pirtiņa un džkuzi vanna zem klajas debess.
Kāzu mielasts uz 1 personu ar auksto, silto galdu un brokastīm un galda
dekorācijām izmaksā 11 vai 12 LVL.

tādu atbildi deva viesu nama saimnieki,tās izmaksas uz ēdienu ir ši gada bnākošgad var palikt nedaudz dārgāk apmēram 12-15LVL uz cilvēka.....

o
oldforumuser 01.09.06. 18:06

Siguldā vēl ir jauka viesu māja - Ezeri. Aptuveni 50-60 cilvēkiem ideāli. www.hotelezeri.lv. Pagājušajā gadā mans rada gabals tur svinēja kāzas, tamdēļ pašai nācās citu vietu meklēt. Mājas lapā gan tagad salikuši palielas cenas, bet varbūt, ka ņemot visu, tik traki daudz neprasa.

o
oldforumuser 13.09.06. 16:02

loti skaista, sakopta, plaša vieta ar pirti ar pirti atrodas meža ielokā netālu no Valmieras. viesu nams Jaundzērvītes www.jaundzervites.lv.
turklāt lēti.

o
oldforumuser 13.09.06. 17:51

ilzux kādas tur cenas cik maksā banketu zāle un numuriņi???? :D

o
oldforumuser 13.09.06. 22:34

Jaundzervites ja nemaldos ire bija uz 600lvl

o
oldforumuser 14.09.06. 16:08

Jaundzērvītēs kāzas nerīkojām, bet numuriņi bija jauki un pārsteidzoši lēti vasarā - 5ls par gultasvietu.
saimnieki ļoti atsaucīgi un pretimnākoši.