FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Viesu nams Vidzemes jūrmalā?????????????

o
oldforumuser 12.06.06. 14:47

Varbūt kāda var ieteikt kādu jauku viesu namu Vidzemes jūrmalā vai kur citur Vidzemē :?:
Varbūt kāda zina kādas atsauksmes par viesu namu "Strenči"?

8 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
o
oldforumuser 12.06.06. 15:54

un cik ļaužu plānots būt būt?

o
oldforumuser 12.06.06. 16:08

Nu plānojās kādi 50-60 cilvēki :)

o
oldforumuser 15.06.06. 17:29

Esmu piedalījusies draudzenes kāzās "medzābakos", tas ir pie Lilastes ezera un vēl citās kāzās Dikļu pilī....tās tad arī varu vērtēt no kāzu rīkošanas viedokļa un abas bija labas...

o
oldforumuser 15.06.06. 19:39

Man jau liekas ka Dikļu pilī baigi dārgi sanāk :(
Bet būs jāpainteresējās tuvāk :!:

o
oldforumuser 29.06.06. 15:31

Nu ir gan Dikļu pils padārga..vismaz ja grib aizmitināt tur arī viesus pa nakti, tad viennozīmīgi nav lēti.;o(

K
Kippo 26.02.07. 11:46

Varu ieteikt viesu namu "Emīla pasaule" starp Raganu un Limbažiem. Ļoti, ļoti jauka un pilnīgi jauna vieta-viss tiešām super un nesanāk arī īpaši dārgi!

r
riki 20.03.07. 14:21

Kādas atsauksmes par viesu namu "Vecmuiža"?

larri 20.03.07. 14:50 | Kāzu datums: 24.08.2007

vecmuizzaa arii ir jauki-ir aaraa, kur var darboties un visaadas atrakcijas izvest!!!50 cilveekiem ideaala vieta(man skjiet, ka vairak civleekiem bik ssauri, bet ja vasaraa tad aaraa dejossanu var organizeet..vieniigais telpu iire 4 vai 5 ls no cilveeka, 2 ls personaala apkalpossana, summa saskrienaas.. bet vinji piedaavaa arii papildus pakalpojumus-miccossanu, muzikantus utt..maajas lapa ssiem ir..veel ir viesu nams Rakari juuras malaa, Skultes muizza, kaa jau mineeja Emiila pasaule...
nu Strencci-man kaut kaa nepatika, sarkanu kkieggelju eekas, tepikji izklaati, netaa bildes jau super smukas, bet aizbraucaam-nu apdziivotaa vietaa, blakus maajas, iela..un iire uz nakti man skjiet bija ap 700 ls uz nakti..