FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Svinību vietas

Viesu nams "Jaundzērvītes"

oldforumuser
23.11.05. 09:16

Vai kādai ir bijušas kāzas šajā viesu namā? Varbūt esat bijušas tur kā viesi... Lūdzu padalieties iespaidos - kas patika, kas nē. Man kāzas būs tikai uz 30 cilvēkiem!

Skatīt ziņojumus:
oldforumuser
26.02.06. 15:31
Zjeel,bet laikam nevareeshu tev paliidzeet,jo pati esmu jautaajumu krustuguniis. Tik daudz jautaajumi, ko ,kaa kur, cik utt. Arii man vasaraa plaanojamas kaazas un vietas jaut. ir viens no aktuaalaakakajie,jo jaadomaa lai visi buutu apmierinaati un galvenais jaulaikam, lai buutu maajiigi un konfortabli. :wink:
Bet taa kaa pati esmu no Siguldas puses, :lol: tad vairaakaa zliecos uz to pusi, jo tajaa galaa ir daudz skaistu viesu namu un pirtinjas..jaa es laikam vairaak sliecos uz pirtinjam, domaajams, ka viesiem tas patixies.. :D
oldforumuser
05.03.06. 20:27
kur tas ir, pareizak kada vieta tas ir
oldforumuser
21.03.06. 08:00
jaundzērvītēs ir labi, bet smilgās vēl labāk www.smilgas.lv
- un tā nav reklāma :roll:
oldforumuser
22.03.06. 09:24
Tas resnais [i:73b2668b84]ģeģka[/i:73b2668b84], kas "Smilgu" vannaa seezj un glauda sev kruuti gan visu apetiiti pret sho vietu atsit! :D
oldforumuser
01.06.06. 22:20
Neesu gan Jaundzērvītēs neko svinējusi ,bet zinu ka tas ir viens no skaistākajiem viesu namiem Valmieras pusē. :)