FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Laulību ceremonija Krāslavas novadā

A
Ajigem 27.10.19. 11:25 | Kāzu datums: 05.09.2020

Sveikas,
plànoju kāzas 2020.gada septembra sākumā, šobrīd vēl gaidu atbildi no svinību vietas Lejasmalas, Aulejas pagastā, bet vēlējos pajautāt par jūsu pieredzi ar Krāslavas dzimtsarakstu nodaļu. Ideālā gadījumā vēlētos ceremoniju pie dabas (lai gan šobrīd vēl biedē laikapstākļi, tāpēc sāku domāt arī par kādu muižu vai jebkuru citu skaistu vietu), vai jums ir pieredze ar izbraukuma ceremoniju Krāslavas pusē? Varbūt zinat kādas skaistas vietas, kur ceremonija varētu notikt (pati neesmu no Latgales, tāpēc ar to meklēšanu ir kā ir)? Kā arī vai ir kādi komentāri par pašu dzimtsarakstu nodaļu, vai ir pretīmnākoši un vai cereomonijas vada labi?
Ļoti priecāšos par komentāriem un ieteikumiem! Paldies!

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
A
Ajigem 02.11.19. 17:19 | Kāzu datums: 05.09.2020

Jā, Lejasmalās ir ļoti jauki, bet mazliet baidāmies (patiesībā ļoti) no laikapstākļu neparedzamības. Patīk Lūznavas muiža, bet tas jau ir Rēzeknes novads, labprāt paliktu pie Krāslavas novada. 
Plānojam visu dekorēt paši, vēl gan īsti nav nojausmas kā to paveikt, bet paši. :D Takā neko ieteikt nevarēšu.. 

mieramika 31.10.19. 17:19 | Kāzu datums: 21.08.2021

Sveika, man arï kāzas būs Krāslavā nākam gad Augustā. Cik zinu Lejasmalās arī var rīkot kāzu ceremoniju viņiem ir ļoti skaista terase uz ūdens. Par vietām nezinu, ir velezers pie kā var rīkot fotosesiju un tad vēl pie plātera pils. Kā jums ir ar dekoratoru un floristiku? Varbūt ir kādi ieteikumi? Šis man sagādā galvas sāpes.