FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Mazbudžeta svinību vieta - restorāns/ terase?

B
Bounty 02.04.19. 14:31

Sveikas dāmas!

Vēlējos lūgt padomus kādai svinību vietai. Ar mīļoto bijām izlēmuši taisīt lielas kāzas, bet tagad esam pārdomājuši un domāja, labāk doties tālā un ilgā ceļojumā, šovasar simboliski nosvinot kāzas - ceremonija baznīcā un pēc tam ar vidēji 20 tuvākajiem viesiem pasēžot kādā terasē.
Tad nu jautājums jums - kādas ir jaukas, bet ne diži dārgas svinību vietas? Es pati dievinu Annas dārzu, bet cik saprotu, tur zemāk par 2 000 īsti nevar rēķināties, tāpēc tas laikam nebūs variants. Vietas var būt kafejnīcas, terases, kādas zāles, šķūni skaisti. Vēlams Rīgā vai Kurzemē (der arī Jūrmala, Talsi utml), kas piemērotas kāzām, kur tomēr ir skaista vide arī apkārt (dārzs, jūra, ezers tuvumā), bet kas ir pieņemamās cenās kopā ar ēdināšanu.
Apsvērām vēl ideju par kuģīša "Vecrīga" noīrēšanu, bet tur man neviens jau nez cik ilgi neatbild par izmaksām.
Paldies jau iepriekš par ieteikumiem!

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
B
Bebris 05.04.19. 13:36 | Kāzu datums: 17.09.2016

Mēs izdarījām ļoti vienkārši. Kāzu ballīti uztaisījām vecāku lauku mājās un galdu sarūpēja atsevišķi izpalīdzīgi viesi. Mums vispār bija mega mazbudžeta kāzas par visu kopā apmēram 1500 Eiro bija, ne vairāk.