FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Svinību vietas

Vecgulbenes muiža prastās viesības zelta cenas vērtībā

Studente 18
05.03.19. 15:26

Vēlos pabrīdināt līgavas ar savu briesmīgo pieredzi svinības rīkojot Vecgulbenes muižā. Tiešām brīnos, kā vēl tur kāds rīko kaut ko, ja uzņēmuma vadītājam un viņa sievai, kura izrādās ir laikam arī  "restorāna" pavāre, ja to tā var vispār nosaukt, ir tik briesmīga attieksme pret klientiem. Doma par skaisto muižu, par muižas auru svinībās, izsapņojusi biju visu tik skaisti, tā kā dzīvoju netālu no Gulbenes, tad kāpēc gan nerīkot viesības skaistajā muižā. Tāpēc arī laicīgi devos uz skaisto vietu uzzināt par iespēju tur visu organizēt. Aizbraucot jau saskāros ar to, ka man vadītājs, kurš beigās izrādijās, ka ir arī muižas īpašnieks, centās mani atrunāt viesības rīkot tik lielas (100 viesi), ka ziedus, lai pasakot viesiem, lai nedāvina, lai nav jāmeklē vāzes, kur viņus likt, un ielūgumos lai rakstu, ka dāvanas tikai aploksnē, lai neesot tik liela "ķēpa" ar visu. Kā arī, lai alkaholu ņem viesi paši līdzi kādu dzers un, ka galdi tiks noformēti ar ziediņu un skaisti saklāti. Visam pievēru acis un nodomāju, ka tā pat darīšu pa savam, ka alkahols tiks pirkts un ziedus, protams, ka vēlos saņemt un, lai dāvina viesi katrs ko pats grib. Ēdiena izvēlē biju šokēta, ka pat uzņēmums, kurā ir restorāns, pat nav rakstiski sarakstīts ēdienu piedāvājums, man tikai paprasīja, ko es gribu, bet tad apstrīdēja, ka tādus gaļas salātus restorāns netaisa, tad mutiski piedāvāja ēdienus tos slavējot, ka ir ļoti garšīgi un visi ir vienmēr starā. Tad visu sarakstot paziņoja, ka apmēram izmaksas būs 25.00 EUR par personu, kas mani arī apmierināja, ja piedāvā kalmāra gredzenus, un vairākus desertus izvēles uz desertu galda un atsevišķu zviedra galda tipa auksto galdu. Viss pasākums solijās izmaksāt apmēram 4500,00 EUR. Tad nolēmām vēl nedēļu pirms pasākuma satikties un visu precizēt, jo bija jāsāk izsūtīt ielūgumi, lai zinātu viesu skaitu. Uzzinājusi viesu skaitu devos uz muižu, mani sagaidīja pats vadītājs un atkal sāka prašņāt, kas mani interesē, lai gan biju visu jau takā sarunājusi, atlicis bija tikai precizēt ēdienkarti, labi, ka biju paņēmusi līdzi rakstītās lapas. Šoreiz pavāre bija cita, precizējām pamainot tikai bērnu ēdienkarti. Laimīga devos prom gaidot skaistā notikuma dienu, pat nenojaušot, ka tā izvērtīsies tik briesmīga. Ierodoties no rīta uzzināju, ka uz galdiem nebūs pat vienkāršāko dekoru, jo nebiju ņēmusi floristu, uzskatot, ka restorāns var vienkārši nodekorēt uzliekot kaut vienu ziedu vāzē. Izrādot nepatiku un sašutumu par vienkāršumu, un ne to, kas bija runāts un solīts, vadītājs un pavāre izskrēja no virtuves un metās man virsū pārmesdama, ja man kaut kas nepatīkot es varot doties prom un viesības var arī nenotikt, jo viņa esot īpašnieka sieva. Jutos šokēta, ka man kā klientam nav iespēja tikt pie savām vēlmēm par kurām es maksāju. Vienojāmies, ka uz galdiem uzliks svecītes un ziedus, kurus man uzdāvinās, lai vismaz nestāv prasti, tukši galdi. Ar sabojātu garastāvokli un uztraukumu kā izvērtīsies pasākums gaidīju vakaru. Labāk tiešām būtu atcēlusi nevis piedzīvojusi tādu vilšanos, par kuru vēl nācās maksāt. Man nekad nav bijis žēl samaksāt tiešām par labu servisu un lielisku attieksmi, bet šeit vakara gaitā pamanīju, ka tiek pasniegts ne tas ēdiens, kurš tika pasūtīts, par zelta cenu tika pasniegts nejau restorāna cienīgs ēdiens, drīzāk lēta bistro ēdiens. Deserti un aukstais galds pat bija ar pavisam citiem ēdieniem, vadītājam aizrādīju, ka netiek pasniegti tie ēdieni, kuri tika pasūtīti uz, ko viņš atbildēja, ka šie ir vēl labāki. kuri cenas ziņā ir stipri lētāki par tiem, kurus man solija uztaisīt. Pavāre tik bļāva uz mani, ka man viss neapmierina. Jutos vīlusies un noraizējusies, jo šai dienai vajadzēja būt skaistai un atmiņā paliekošai ar skaisto notikumu, bet manā gadījumā šo dienu atcerēšos mūžīgi ar lielajām galvassāpēm un vilšanos, jo vadītājs pat atļāvās maniem viesiem aizrādīt, ka tie dzer nepareizi viskiju no nepareizām glāzēm, jo alkahols bija uz atsevišķa galda nevis uz katra. Uzskatu, ja es maksāju, tad vienalga kā ēd un kā dzer mani viesi, jo tu kā uzņēmūms par to saņem samaksu no manis un viņi neuzvedās nepiedienīgi. Nobeigumā varu tikai ieteikt tām meitenēm, kuras izvēlas rīkot sev viesības šajā muižā, stiprus nervus, jo vieta jau ir pietiekami skaista, tikai nav tās cenas vērta un virtuve šeit tiešām nav 4 zvaigžņu restorāna cienīga. Nožēlojami, ka tik lētu pakalpojumu grib pārdot par zelta cenu, īpašnieki ir iedomīgi un atļaujas tevi apvainot, jo uzskata, ka viņiem ir labākā viesnīca Eiropā. Veiksmi meitenes, bet kurām ir sanācis šeit noorganizēt labas viesības Jums noteikti ir bijuši labi organizatori ar stipriem nerviem vai vienkārši ir paveicies, bet es uzskatu, ka šeit tiek piedāvāts cenai neatbilstošs pakalpojums, nerunājot jau par briesmīgo attieksmi. Veiksmi visām. 

Choko04
09.03.19. 19:50
Kāzu datums: 20.09.2019
Lasu šo un diemžēl nemaz nebrīnos. 
Pagājušajā vasarā bijām skatīties telpas un papusdienot, bet saņēmām tiešām riebīgu attieksmi.
Arī es biju izsapņojusi un jau galvā izdomājusi, kas un kā mums tur būs, bet nu beigu beigās es nebiju gatava maksāt īpašnieka nosaukto summu, saskaroties ar tādu attieksmi. 
Žēl, ka Tava pieredze tik neveiksmīga, bet varbūt kādam noderēs Tava atsauksme!