FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Svinību vieta nelielām kāzām (35-40 cilv) Zemgalē.?!?

Alya_Sm 24.09.18. 15:23 | Kāzu datums: 28.09.2019

Labdien visiem! :)

Meklēju svinību vietu nelielām 2 dienu kāzām - 35-40 viesiem - Zemgalē. Plānojam laulāties Skaistkalnes baznīcā un gribam svinību vietu ne tālāk par 40-50min braucienā no baznīcas. Ļoti labprāt izskatītu tādu viesu māju, kur neizguldina visus viesu vienā lielā istabā uz matračiem :D, bet gluži VIP apartamentus ar nemeklēju :D Vai ir kādas idejas? :) Paldies jau iepriekš! ;) 

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Alya_Sm 15.01.19. 21:14 | Kāzu datums: 28.09.2019

Paldies, meitenes, par ieteikumiem :) Bijām apskatīties Ausekļu dzinavas - tā jau vieta skaista, bet zāle tomēr pamaza, dejot vietas nav pārāk daudz, kā arī guļvietas galīgi mums nepatika, nedaudz atgādināja kazarmas :D bet tas kā kuram noteikti. Beigu beigās nesanāca gluži vēlamajā attālumā no baznīcas, bet ar ar viesu māju esam ļoti apmierināti. Izvēlējāmies "Saulgožus" Murjāņos. Principā no baznīcas 117km, kas nav vēl tik traģiski tālu (1,20h). Cena ir adekvāta, plus teritorija skaista, svinību zāle plaša un guļvietas labas :) 

K
KalniņLote 15.01.19. 08:40

Zemgalē burvīga ir Apgunstes muiža netālu no Zaļeniekiem un Tērvetes, bet skatos kartē, ka tā sanāk tālāk no jūsu ceremonijas vietas, jābrauc ~ 1stunda 10 min.
Viesi var gulēt gam muižas numuriņos, gan pļavā ir tādas milzu teltis, katrā četras gultiņas. Biju tur šovasar - burvīga vieta. 

c
christyks 03.01.19. 16:47 | Kāzu datums: 19.09.2019

Sveika! :)
Vai jau ir atrasta piemērota vieta svinēšanai? Meklēju ko līdzīgu šajā pat reģionā... ;) Tuvākās vietas laikam ir "Ausekļu dzirnavas - atpūtas komplekss" Vecumnieku nov., "Gravas" Bauskas nov., "Satekas" viesu nams Zvirgzdē, "Robežnieki" viesu nams Vecumnieku nov., "Miķelis" atpūtas komplekss Bauskas nov. Jāatzīst neesmu gan šīs vietas vel apskatījusi, tādēļ nevaru novērtēt kā tur ir... Idejas var pasmelties lapā viesunamiem.lv Būtu forši, ja Tu padalītos ar saviem novērojumiem svinību vietas meklējumos! :) Lai veicas atrast piemērotāko variantu! ;)