FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Svinību vietas

Svinību vieta nelielām kāzām (35-40 cilv) Zemgalē.?!?

Alya_Sm
24.09.18. 15:23
Kāzu datums: 28.09.2019

Labdien visiem! :)

Meklēju svinību vietu nelielām 2 dienu kāzām - 35-40 viesiem - Zemgalē. Plānojam laulāties Skaistkalnes baznīcā un gribam svinību vietu ne tālāk par 40-50min braucienā no baznīcas. Ļoti labprāt izskatītu tādu viesu māju, kur neizguldina visus viesu vienā lielā istabā uz matračiem :D, bet gluži VIP apartamentus ar nemeklēju :D Vai ir kādas idejas? :) Paldies jau iepriekš! ;) 

Skatīt ziņojumus:
christyks
03.01.19. 16:47
Kāzu datums: 19.09.2019
Sveika! :)
Vai jau ir atrasta piemērota vieta svinēšanai? Meklēju ko līdzīgu šajā pat reģionā... ;) Tuvākās vietas laikam ir "Ausekļu dzirnavas - atpūtas komplekss" Vecumnieku nov., "Gravas" Bauskas nov., "Satekas" viesu nams Zvirgzdē, "Robežnieki" viesu nams Vecumnieku nov., "Miķelis" atpūtas komplekss Bauskas nov. Jāatzīst neesmu gan šīs vietas vel apskatījusi, tādēļ nevaru novērtēt kā tur ir... Idejas var pasmelties lapā viesunamiem.lv Būtu forši, ja Tu padalītos ar saviem novērojumiem svinību vietas meklējumos! :) Lai veicas atrast piemērotāko variantu! ;)
KalniņLote
15.01.19. 08:40
Zemgalē burvīga ir Apgunstes muiža netālu no Zaļeniekiem un Tērvetes, bet skatos kartē, ka tā sanāk tālāk no jūsu ceremonijas vietas, jābrauc ~ 1stunda 10 min.
Viesi var gulēt gam muižas numuriņos, gan pļavā ir tādas milzu teltis, katrā četras gultiņas. Biju tur šovasar - burvīga vieta. 
Alya_Sm
15.01.19. 21:14
Kāzu datums: 28.09.2019
Paldies, meitenes, par ieteikumiem :) Bijām apskatīties Ausekļu dzinavas - tā jau vieta skaista, bet zāle tomēr pamaza, dejot vietas nav pārāk daudz, kā arī guļvietas galīgi mums nepatika, nedaudz atgādināja kazarmas :D bet tas kā kuram noteikti. Beigu beigās nesanāca gluži vēlamajā attālumā no baznīcas, bet ar ar viesu māju esam ļoti apmierināti. Izvēlējāmies "Saulgožus" Murjāņos. Principā no baznīcas 117km, kas nav vēl tik traģiski tālu (1,20h). Cena ir adekvāta, plus teritorija skaista, svinību zāle plaša un guļvietas labas :)