FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Restorāns/kafejnīca/telpas svinībām Rīgā 60 viesiem

s
sa bi 13.08.18. 13:02

Sveikas!
Iesakiet no pieredzes, lūdzu, restorānus/kafejnīcas/telpas Rīgā, kur uzrīkot svinības 60 cilvēkiem? Ar gardu ēdienu, normālu pagalmu, bet ne koka/guļbūves apdares, ne ar oranžām sienām un ventilācijas trubām pa visiem griestiem, bet ar savu alkoholu, ar savu mūziku un saviem dekoriem, ar tīru wc. Cenas ziņā, ja restorāns/kafejnīca, ne vairāk kā 50 eur uz cilvēku (ar ēšanu, galdiem, krēsliem, apkalpošanu, bezalkoholiskajiem dzērieniem, korķa naudu). Vienkārši gribu dzirdēt reālus piemērus, kur ir tiešām skaisti, pat bez nenormālas dekorēšanas. Daudzas atsauksmes un ieteikumi, kas atrasti, ir diezgan veci. Varbūt šogad kāda ir bijusi, vai plānojusi, vai interesējusies, vai no draudzenes dzirdējusi. Pasākums tikai nākamā gada septembrī, bet šis ir viens no pirmajiem ar ko jāsāk. 
Paldies, Dāmas!

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Krista123 20.08.18. 15:03 | Kāzu datums: 05.07.2019

Andrejsalas restorāni, dārgi, bet skaiti. Varbūt lētākus var atrast pierīgā nevis pašā Rīgas centrā? 60 ir daudz cilvēku, varbūt jāīrē zāle un ēdiens jāpasūta kā bankets atsevišķi, tad aŗi savs alkohols nebūtu problēma.