FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Zoltners

S
Si Si 05.07.18. 20:49

Sveikas, vai varat padīties pieredzē, kuras ir svinējušas vai bijušas kāzās Zoltnerā. 
Paldies. 

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
B
Blanko 08.04.19. 15:39

Mani fascinē šie jautājumi forumā "Kā tur ir?" par augstas klases vietām. Protams, atsauksmes un pieredze ir svarīga, taču paskatīsimies uz šo lietu no citas puses. Zoltners tikko ieguva 10.vietu Latvijas labāko restorānu topā - līdz ar to jautājumam par ēdināšanu nevajadzētu būt. Un, ja vēl tāds rodas, tad vajag aizbraukt uz branču vai tāpat uz restorānu pusdienās. Vieta - dizains, viss jauns un skaists. Katra puķu dobe ir dizaina paraugstunda. Booking.com reitings ir 9.7.  Tur ir 60 atsauksmes, ko palasīt. Vai vēl ir jautājumi? Vai Jums šķiet, vieta, kas ir ieguldījusi lielas summas vietas radīšanā un laba servisa sniegšanā jau gadiem, taisīs lažu tieši Jūsu kāzās? 
Kā tur ir kāzās? Šī sadaļa jau vairs nav tik daudz atkarīga no vietas, bet gan no abu pušu sadarbības, kas ir iesaistīta kāzu rīkošanas procesā un tā, cik daudz pasūtītājs vēlas/ir gatavs maksāt par kāzu svinībām. 

R
RitaM 08.04.19. 12:24 | Kāzu datums: 09.12.2018

Sveika! Vai ir kādas atsauksmes par kāzām Zoltnerā?