FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Svinību vietas

Kā ietaupīt?

LR
04.07.18. 22:47

Kā Jums ir izdevies ietaupīt uz svinību vietas izmaksām?
Esmu sapratusi, ka šī pozīcija ir visdārgākā. svinējāt mājās? zem klajas debess, teltī, tautas namos? vēl kādi varianti?

Skatīt ziņojumus:
Kotibe
05.07.18. 15:02
Rīkot svinības bez nakšņošanas :) mēs tā arī darīsim
LR
06.07.18. 19:01
@Kotibe Bet ar ballīti?  ja katra ģimene ir no pavisam cita LV nostūra tad ar ballīti, bet nenodrošināt guļvietu šķiet neiespējami. Bet es par to, ja atrod risinājumu. Padalies ar Jūsu plāniem.
Kotibe
09.07.18. 22:41
LR mums būs ballīte līdz aptuveni 3 naktī. Mēs izvēlējamies tādu lokācijas vietu, kur dzīvo lielākā daļa viesu. Visi zin, ka ir bez nakšņošanas. Piemēram, manas bērnības draudzenes nakšņos pie vecākiem, daži pie vecvecākiem utt.  Būs apmēram 10 cilvēki, kuri brauks no tālienes, tiem gan mēs apmaksājām numuriņus, jo viņiem gluži vienkārši nav opciju, kur palikt. Otrs variants - organizēt autobusu no un uz svīnību vietu vai arī svinēt Rīgā, kur pieejams transports visiem (taksis utt)
ronītis
08.07.19. 13:21
Kāzu datums: 15.12.2018
Vēl pastāv variants, izvelēties svinību vietu atsevisķi no gulēšanas,  vai arī izvēlēties svinību vietu ar nakšņosanas iespējām, kurš pats nepiedāvās ēdināšanas pakalpojumus, jo paņemot gan ēdināšanu, gan nakšņošanu kopā cenas tiek saskrūvētas uz augšu..