FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Kārļamuiža - kāzas septembrī

P
Peciņa_L 21.05.18. 11:50 | Kāzu datums: 05.09.2018

Labdien,

Kāzas tiks rīkotas septembra pašā sākumā.
Kāzu viesu skaits 35.
Kādas atsauksmes par Kārļamuižu? Ja kādai no Jums ir bijušas kāzas šeit - varbūt variet, lūdzu, padalīties ar info?

Paldies jau iepriekš!

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
S
Springflower 24.05.18. 09:31

Vieta tur ir ļoti skaista, numuriņi arī iekārtoti tiešām gaumīgi, tādēļ arī es savas kāzas vēlējos svinēt tur. Taču, kad mēģināju ar viņiem sazināties, uz telefona zvaniem neatbildēja, uz e-pastu pēc vairākām dienām tomēr beigās atbildēja, bet diezgan strupi un jautājumi bija jāuzdod vairākas reizes, lai saņemtu kādu atbildi. Tā nu, protams, ka nekas tur nesanāca. Bet man tomēr gribās ticēt, ka vienkārši tā neveiksmīgi sagadījās un citiem, cerams, ir bijusi pozitīvāka pieredze.

P
Peciņa_L 22.05.18. 11:14 | Kāzu datums: 05.09.2018

Paldies meitenes! :)

E
Ehz_forshaa 21.05.18. 18:06

Esmu tur bijusi tikai pa nakti viesnīcā, palikām ar līgavas māsu pirms lielās dienas! Tikai vislabākās atsauksmes, bet kā tur tiek rīkotas svinības, gan nezināšu.

B
Blondadamina 21.05.18. 17:28

Par šo vietu ir dzirdētas super atsaukmes!
skaista vieta,superīgi saimnieki esot bet pašāi nav bijusi tieš sakarsme kāzu jautajuma.
Domāju uzzvani viniem un viņi vissu izstāstis kas interese!
Veiksmiti!

P
Peciņa_L 21.05.18. 11:51 | Kāzu datums: 05.09.2018

Mani interesētu īres maksa un ko viņi paši var piedāvāt? 
PALDIES :)