FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Jēkabpils līgavas

G
Gigi.l 01.03.18. 12:25 | Kāzu datums: 17.08.2018

Sveikas meitenes, kuras ir laulājušās Jēkabpils dzimsarakstu nodaļā! Vēlamies nelielas ģimenes kāzas būtu mēs, mūsu 3 mazi bērni un liecinieki. Cik būtu jāmaksā? Valsts nodeva un kas vēl? Cik ilgi jāgaida, kopš iesniegti dokumenti? Kā ar datumu, to uzreiz jāizvēlas vai jāpagaida tas 1 mēnesis? Paldies jau iepriekš!

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
G
Gigi.l 10.03.18. 12:09 | Kāzu datums: 17.08.2018

Paldies meitenes par info.

k
katiens 02.03.18. 23:38 | Kāzu datums: 04.08.2018

Sveika!

Kā reiz šodien šai procedūrām gājām cauri. :) Mums bija nepieciešamas pases, tad mūsu datus pārbaudīja Iedzīvotāju reģistrā. Iedeva aizpildīt laulību pieteikuma anketu. Tur jānorāda dati par līgavaini un līgavu, proti, vārds, uzvārds pirms laulības noslēgšanas, uzvārds pēc laulības noslēgšanas,  kā arī personas kods. Tāpat ailē jānorāda ģimenes stāvoklis, deklarētā dzīvesvieta, dzimšanas datums un vieta, valstiskā piederība, tautība, kurā laulībā stājas katrs. Pieteikumā ir arī jānorāda informācija par lieciniekiem (vārds, uzvārds, personas kods). Protams, jāzina un jāpasaka dzimtsarakstu nodaļas vadītājai datums un vieta. 

Samaksājām 14 eiro. Mums iedeva kvīti, kā arī mini dokumentu par pārbaudes laiku (1 mēnesi).

E
Ehz_forshaa 01.03.18. 23:23

Jums jāmaksā tikai valsts nodeva, šķiet ~ 14 eur.
Dokumenti jāiesniedz vismaz 1 mēnesis pirms, bet ne ātrāk par 6 mēn. Ejot uz dz.n. Jums ir jāzin datums, kuru vēlaties, ja nav būtiski, tad varat izvēlēties, kurš ir brīvs, vai ātrāk pieejamais.