FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Atbrīvojies viesu nams Saulgoži uz 28.07.2018.

I
IKristine 27.12.17. 12:31 | Kāzu datums: 11.08.2018

Sveikas, Jūlija Līgaviņas! :)

Varbūt kādai no Jums noder, ja vēl nav atrasta īstā svinību vieta -

Ir atbrīvojusies rezervācija sestdienā 28.07.2018. viesu namā Saulgoži, Sējas novadā. Paši plānojām savas kāzas šajā viesu namā, taču būtiska kāzu viesu skaita samazināšanas dēļ nākas izvēlēties citu vietu. Tādēļ lai nezaudētu mūsu iemaksāto drošības naudu, drīkstam šim datumam atrast kādu citu laimīgo pāri :)

Viesu namā ir burvīga lielā zāle ar augstiem griestiem, pie kuriem vasaras sezonā ir sakārtas simtiem smaržīgu lauku ziedu slotiņas (brīvi var uzņemt 100 viesu), kā arī pieejamas papildus divas mazākas pirts mājas ar zālēm un guļvietām. Pieejamas arī naktsmājas gan kā atsevišķi numuriņi, gan telpas ar vairākām gultām. Viesu nams ir ļoti skaists īsti latviskā garā, piedomāts pie katra sīkuma, līdz ar to pat īpaši nekādas dekorācijas nav nepieciešamas (kā mēs paši arī bijām plānojuši). Ļoti piemērots tradicionālām latviešu kāzām.

Ja ir kādi jautājumi, droši variet sazināties arī ar mani – 25861020.

http://viesunamiem.lv/saulgozi

0 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši