FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Kāzas divatā, meklējam romantisku mazu svinību namiņu:)

s
siseniis 21.11.17. 17:03

Labdien meitenes.
Vēršos pie Jums pēc kāda padoma vai ieteikuma. Tad nu beidzot tas brīdis ir pienācis un ar savu cienīto, pēc nu jau 10 gadu kopdzīves, esam nolēmuši tā teikt, to lietu nodarīt līdz galam un oficiāli apprecēties. Ir doma sarakstīties dzimtsarakstu nodaļā četratā ar vedējiem un vienu foršu draugu-fotogrāfu. Būs skaista kleita, frizūra, gredzeni utt, bet nu gribas arī pēc tam ko mazliet īpašu.
Tāpēc vēršos pēc kāda ieteikuma...gribētos pie kāda ezera, upes vai jūras kādu nelielu namiņu, bet nu tādu romantisku, varbūt pirtiņu, burbuļvannu...ar iespēju pasūtīt brokastis, pusdieniņas....nu tā pa skaisto. Lai varam arī ar vedējiem, tanī dienā aizbraukt uzēst vakariņas, apskatīt ko, nu tā.
Nekādus kāzu izgājienus nevēlamies, abiem vienas lielās kāzas jau aiz muguras, bērni lieli, gribas ko mīļu un tādu nesteidzīgu.
Skaistā vietiņa varētu atrastie jebkurā vietā Latvijā, tas pat būtu jauki, jo tad varētu pa ceļam vēl ko saplānot. Paši esam no Dobeles puses.
Aizmirsu piebilsts ka sarakstīšanos plānojam 2018.gada jūlijā. Jau iepriekš paldies, gaidīšu Jūsu ieteikumus un atsauksmes.

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
balticwedding 22.11.17. 14:11

Labdien, droši varam ieteikt viesu namu Ķīši.
Forša vietiņa pie paša ezera, arī baļļa ir. Paēst garšīgi varēsiet Jūrkalnē un apskatīt arī šo to...

Ja izdomājiet, ka vajag video, tad droši: kāzu filmu studija Baltic Wedding