FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Debesu bļoda.

s
sabin4iks 14.10.17. 23:35 | Kāzu datums: 20.04.2018

Labdien, vēlos saņemt atsauksmes par viesu namu Debesu bļoda. Kā ar ēdināšanu? Viesu nama izmaksas? Gaidīšu atsauksmes un ieteikumus, kā arī pieredzes, svinot tur svētkus.

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
P
Precos.lv 05.11.17. 13:36 | Kāzu datums: 15.12.2019

Sveika, Ieva_B!

Liels paldies par Jūsu atsauksmi par viesu namu Debesu bļoda!

Precos.lv nedzēš atsauksmes un novērtējumus, kas saistīti ar kāzu pakalpojumu sniedzējiem, tieši pretēji - foruma vide ir tā, kur aicinām (bijušās) LĪGAVAS un LĪGAVAIŅUS dalīties ar savu pieredzi, kas radusies, plānojot kāzas vai sadarbojoties ar pakalpojumu sniedzējiem. Tāpat arī neviens portāla lietotājs netiek nedz dzēsts, nedz tiek ierobežota tā darbība, ja netiek pārkāpti portāla PRECOS lietošanas noteikumi.

Foruma vidē tiek dzēsti ieraksti, kuros ir saskatāma pašreklāma, turklāt tas tiek darīts ar iemeslu, lai forums būtu patīkama un lietderīga sarunu vieta, kur varētu smelties idejas un meklēt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar kāzu plānošanu.

Jūsu PRECOS

I
Ieva_B 04.11.17. 20:50

Baidos ko bilst, jo man stāstīja manējie pāri, ka par jebkāda veida ieteikumiem, viss tiek precos.lv norakstīts kā "reklāma". Bet nu jods ar visu, ja pat mani tā teikt izbanē, kā ļoti, ļoti daudzus (zinu vismaz 5-7 personas), teikšu ļot īsi - manējiem pāriem, kuriem esmu vadījusi kāzas un man pašai viesu nams "Debesu bļoda" ir tas, ar kuru vērts sadarboties. Par pārējo jautājiet viesu namam.
Piedodiet Precos.lv, tas ir mans ieteikums jaunajiem pāriem un ne vairāk. Tā nav reklāma.