FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Kāzu svinības mežā

Krristīnee 02.10.17. 20:36

Sveikas sievas, topošās sievas un pārējie darba rūķi! :)

Arī manā dzīvē ir noticis skaistais notikums - esam nolēmuši aprecēties. Kāzas plānojam jau 2018.gada vasarā. Protams, ka prieks ir tik pat liels kā samulsums un neizpratne ar ko vispār sākt. 
Ir aptuveni skaidrs, kā mes gribam pavadīt šo dienu, bet pagaidām atduros pret, manuprāt, visgrūtāko - atrast perfekto vietu. Vēlamies kāzas pie dabas jeb precīzāk - mums tuva ir meža tēma. Vēlos skaistas kāzas kādā skaistā meža ielokā, bet nespēju atrast vietu, kur blakus var izguldīt viesus un pagatavot kāzu mielastu. BET mums vēl ir rezerves variants, kas mums arī ļoti patīk - siltumnīcas un šķūņi. Jo saprotam, ka ne viss ko mēs atrodam internetā varam realizēt dzīvē.  
Varbūt varat padalīties pieredzē un ieteikt kādas vietas? 
Vēl meklēšanu apgrūtina tas, ka vēlētos ne pārāk tālu no dzīvesvietas, lai viesiem nav ļoti tālu jābrauc. Paši esam no Bauskas novada, bet dzīvojam Rīgā, tāpēc interesētu tuvākās iespējas no šīm vietām, bet, protams, ja būs kāda pasakini skaista vieta tālāk - noteikti arī tā derēs. :)
Plānojam aptuveni 45 kāzu viesus. 
Būtu ideāli, ja cenas ziņā par pasākuma vietu un naktsmīnēm nebūtu jāiztērē vairāk kā +/- 2000 EUR. 

Jau tagad saku MILZĪGU PALDIES! :)

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
B
Blanko 03.10.17. 15:04

Jums PM