FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Atsauksmes par - Ānes muiža.

L
Ligava2018 03.09.17. 20:01 | Kāzu datums: 30.06.2018

Sveikas meitenes.
Vai kāda ir savas svinības rīkojusi Ānes muižā??
Atsauksmes?
Būs 40 viesu vai nebūs vieta pa maz? 

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
E
Ehz_forshaa 20.09.17. 16:39

Ligava2018 Kas tad nu? Mēs beigās svinējām Billē, mums tīri ģeogrāfiski tas bija izdevīgāk un arī bez problēmām varējām izguldināt visus mūsu viesus atsevišķos numuriņos.

L
Ligava2018 12.09.17. 12:34 | Kāzu datums: 30.06.2018

Varbūt vari padalīties ar jauno vietu? Man ar Ānes muiža sanāca čp neko labu pa to vietu nevaru teikt :@ 

E
Ehz_forshaa 11.09.17. 11:40

Iekšā ir ļoti skaisti, lai gan tas piebraucamais ceļs ir jocīgs :D 
Kkur man bija arī kkādas bildes saglabātas, ja aktuāli, varu nosūtīt. Mums kāzas bija plānotas uz 75 viesiem, vietas būtu pieticis, bet beigās tomēr izvēlējāmies citu vietu - ģeogrāfisku apsvērumu dēļ.

e
ely_v 05.09.17. 15:13 | Kāzu datums: 18.08.2018

Mūsu svinību vieta arī būs Ānes muiža, lai cik biedējošs būtu ceļš pirms viesu nama, vieta ļoti skaista, sakopta un plaša. Mums būs uz 60 viesiem. Prasīju vienai līgaviņai, kas šogad svinēja kāzas tur, viņiem bija pāri pa 70 cilv. un esot bijis ok - viss esot ļoti apmierinājis.

s
ssaanta 04.09.17. 10:04 | Kāzu datums: 29.07.2017

Es gan neesmu bijusi iekšā, bet tad, kad meklējām viesu namus un bijām tajā pusē, nobraucām garām ar domu paskatīties vismaz no ārpuses, jo saimnice tobrīd bija aizņemta un nevarēja atbraukt izrādīt. Viesu nams atrodas diezgan jocīgā vietā starp rūpnīcām. Mēs, braucot pa ceļu, bijām tiešām pārsteigti, ka navigācija atvedusi pareizi. :D Bet apkārt viesu nama teritorijai apstādīts augsts dzīvžogs, tā kā varētu būt, ka iekšā ir ok, bet mēs apkārtnes dēļ nobijāmies un vairs neizskatījām šo kā variantu.