FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Bebru nams - pirmā deja

e
evijza 21.08.17. 09:48

Sveiki,
Jau palasīju un saprotu, ka šī tēma ir bijusi vairākiem aktuāla par viesu namu "Bebru Nams" - ļoti skaista vieta, tikai mulsina vieta dejošanai. Saprotu, ka beigu beigās ar vietu dejošanai viss ir bijis labi, bet kā ir ar jaunā pāra pirmo deju - vai kāds ir gatavojis īpašu deju un vai pietiek vietas šādai dejai, ja ņem vērā,ja dejo valsi, tad vietai ir jābūt diezgan plašai. Vai kāds šo pirmo deju ir nodejojis ārā uz terases. Vai ir bijuši citi varianti, pieredze, kā apspēlējāt šo jautājumu -  pirmā deja.
Paldies jau iepriekš!
PS: viesu nams patiesi ir ļoti skaists - viss pārredzams, ar īpašu, mierīgu auru! :)

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
B
Blanko 22.08.17. 11:04

Daļa bija uz trepēm, daļa stāvēja apkārt pie sienām piespiedušies. Es saprotu, ka līgavainis uztraucas, jo viņam tas kuģis jāvada dejas laikā:)

e
evijza 21.08.17. 20:15

Super, paldies par atbildi. :)
Mums viesu skaits ir tieši tāds pats. :) Līgavainis nespēj saprast - kur, brīdī, kad dejojāt valsi bija viesi - jo cik zināms parasti pirmo deju viesi cītīgi skatās un viņam šķiet,ka dejas laikā visi viesi atrodas aiz logiem?! :) :) :) 

B
Blanko 21.08.17. 16:18

Mums bija kāzas Berbru Namā. Bija īpaša sagatavota pirmā deja ar īstu Vīnes valsi un Lēno valsi. Valsējām uz nebēdu iekštelpās. Bija arī salsas, flamenko paraugdemonstrējumi un dejas mācīšana viesiem. Vietas pietiek, ja nav vairāk kā ~45 - 50 viesi pie galdiem. Tur katrs metrs no svara. Grupa izvietojās tai mazā būcenītī. 
Kad mēģinājām, dejojām ārā. Nekādas vainas. 
Vieta brīnišķīga, viss atkarīgs no Jūsu viesu skaita.