FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Rundāles pils

k
kikuciitis93 07.08.17. 22:28 | Kāzu datums: 14.07.2018

Sveikas mīļās meitenes! :) Vai kāda ir laulājusies Rundāles pils dārzā? Kas jūs salaulāja, Rundāles novada dzimtsarakstu nodaļa vai tomēr mācītājs? Ja dzimtsarakstu nodaļa, bija skaisti? Kā bija ar kāzu dekorācijām, bija jāņem atsevišķi dekorētājs? Cik ilgi aptuveni ceremonija ilga? Un kādas bija aptuvenās izmaksas? :)

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
kRista 11.08.17. 13:05 | Kāzu datums: 07.07.2018

Sveika,

Mēs arī apsvērām domu par salaulāsanos Rundāles Pilī vai Bīriņu Pilī. Parrunājot ar kāzu plānotāju,šo ieceri atmetām,jo izmaksas ir diezgan lielas (tas, protams,kā kuram) Bet man šķita nepieņemami,ka kāzu viesiem, vedējiem vēl ir jāpērk ieejas biļetes Rundāles pilī par ieeju pils dārzā vai pilī,neskatoties uz to,ka par pašu ceremoniju jau ir liela maksa.,kā arī + 50eur par atļauju fotografēt. Visas izmaksas var redzēt viņu mājas lapā. Pēc mūsu aprēķiniem šis prieks Bīriņu Pilī (tikai salaulāšanās) izmaksā aptuveni 2000eur.(tur bija jāmaksā 3eur par katru kreslu viesim) Rundāles pilī izmaksas +/- līdzīgas. Bet tas, protams, atkarīgs no tā,ko un kā vēlaties. Mums kāzas ir uz 60 viesiem un šie aprēķini bija mūsu viesu skaitam.