FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Viesu nama meklējumos

D
Duffy21 04.08.17. 11:49

Sveikas meitenes!
Vai varat ieteikt kadu viesu namu cena lidz +/-600 eiro?Velams tadu,kur jau var ierasties un uzsakt rotat dienu ieprieks vai agri no rita..
Visu ko skatos ir pie 1000 un vairak...
Kazas nakamgad,augusta,ap 50 cilvekiem

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
kRista 04.08.17. 15:16 | Kāzu datums: 07.07.2018

Sveika!

Jūs neesat minējusi,kurā Latvijas pusē Jūs vēlaties viesu namu.Mēs pavisam nesen arī meklējām viesu namu savām kāzām.Apskatījām vairākus variantus,jāsaka,ka ir diezgan daudz viesu namu ar maksu zem 1000eur. Bet tas protams atkarīgs no tā,ko vēlaties. Tā,kā esam no Rīgas,tad meklējām viesu namu +/- 50km radiusā ap Rīgu. Savu īsto viesu namu atradām Jelgavas pusē "Zaļie atvari". Izmaksas 500eur +70eur pirts(ja vēlas). Vieta fantastiska,zāle pietiekami liela (mums kazas plānotas uz 60 viesiem),liela terase ar nojumi (kas svarīgi ,ja lietus),bērnu laukums,burvīga saimniece. Ēdināšanu piedāvā pats viesu nams uz vietas,cenas ļoti labas 22eur/persona ar iekļautu apkalpošanu. Kas vēl svarīgi-saimniece neņem "korķa naudu". Kas vēl svarīgi-šo vietu,kā labu ieteica arī mūsu kāzu organizatore,kurai ir pieredze kāzu vadīšanā tieši šajā viesu namā.
Es šo vietu uzreiz iemīlēju un sapratu-jā,šī ir tā īstā vieta,kur vēlos svinēt savas kāzas :)
Vienīgi,kā mīnusu varu minēt tikai to,ka viesu namā uz dekorēšanu var tikt tikai kāzu dienā. Mūsu variantā ,kāzas mums ir sestdienā un dekorators var tikt iekšā tikai sestdien 14:00,tā ka pati piedalīties šajā dekorēšanas procesā nevarēšu. Bet uz tik daudz plusiem uz šo mīnusu esmu ar mieru pievērt aci ;) Kā saka,visu jau nevar gribēt :)
Ļoti ceru,ka viss izdosies un tik pat labas atsauksmes varēšu uzrakstīt arī pēc mūsu kāzām  :)

Lai Jums viss izdodas! ;)