FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Svinības Dobeles pusē

L
Laimīgā^^ 03.08.17. 14:44 | Kāzu datums: 12.10.2018

Kur svinēt kāzas Dobeles apkārtnē? Cilvēki ap 20, nekas daudz, tikai paši tuvākie. Kurām viesu mājām cenas ir labākās? Kurās jums patika vislabāk?

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
kRista 03.08.17. 17:11 | Kāzu datums: 07.07.2018

Sveika,
Mēs apskatījām vairākus variantus un savām kāzām izvēlējāmies viesu namu "Zaļie Atvari", Jelgavas novads, Līvbērzes pagasts. Ļoti skaista vieta,brīnišķīga saimniece un ļoti labas cenas (kaut gan tas ir ļoti stiepjams jēdziens,kas kuram ir laba cena:) ) Katrā ziņā mums viss ļoti patika,es uzreiz iemīlējos šajā vietā :) Viņi piedāvā uz vietas savu ēdināšanu,arī ēdināšanai cenas ir ļoti labas 22eur/pers(iekļauta arī apkalpošana).Mums kāzas paredzētas uz 60 cilvēkiem+ muzikanti,vietas ir pietiekami. Mazākām svinībām varētu būt telpas par lielu,bet tas jāskatās pašiem uz vietas.Katrā ziņā šo viesu namu ieteica arī mūsu kāzu organizatore,kurai ir pieredze kāzu rīkošanā " Zaļajos Atvaros", tā ka ceram,ka viss būs lieliski :)
Blakus ir arī viesu nams Jaundobeļi,kuru apskatījām,kā pirmo. Sīkākos komentāros neieslīgšu,bet šo viesu namu neizvēlētos pat tad,ja tas būtu bezmaksas.

Lai jauks un gaišs gatavošanās laiks :)