Kāzu plānošana
Svinību vietas
Kāzu svinību vieta
Sveikas toposas ligavas un meitenes,kas jau ir kluvusas par sievam :)
Ar draugu kazas planojam nakama gada augusta,intrese vai ir reali atrast viesu namu ire lidz +/- 600 eiro?
Visu ko skatos ir vairak neka 1000 eiro....
Sveiks Edgar,
Tev intersē tieši uz Salacgrīas puses jūrmala?
Zinu mazliet aiz Salacgrīas ir Viesnīca un viesu nams ar namiņiem - Kapteiņu osta, tur tieši pie jūras ir, ļoti skaista vieta. Bet nu tad tur ir jāzvana un jāprasa, jo kad es meklēju viesu namu es viņiem vienkārši uzrakstīju e-pastu un atbildi es droši vien nesagaidīšu vēl šodien :D
Tad uz to pusi ir Liepupes muiža, bet nebūs gan pie pašas jūras.
Ir ļoti skaita vieta tepat Jūrmalā - viesu nams Jūrmala.
Lai izdodas atrast! :)
Helo! Vai variet padalīties ar pieredzi - viesu nams jūras krastā vai tās tuvumā no Rīgas uz augšu (Ne tālāk par Salacgrīvu). Līdz 30 cilvēkiem
Viesu nams Upeslīči 500 eiro.
ely_v
tā precīzi man nebūs ko ieteikt, jo beigās svinējām kāzas citur. Bet tā man vieta ļoti patika, zāle perfekta (manā stilā) - balta, gaiša.
Vēl Upenieku muiža. Bet par izmaksām gan neatceros, par to japainteresejas.
Kalna žagari bija skaista, zaļa un mājīga vieta ar foršu saimnieci, vienīgi 18.08.18.jau bija rezervēts, bet varbūt kāds cits datums augustā.
@Ehz_forshaa - varbūt vari mazliet info par Ānes muižu - par ko varbūt vajadzētu padomāt organizējot svinības tur? Varbūt kādi ieteikumi! Mūsu Lielā diena 18.08.18. kā reiz tieši tur!
Apskatiet Ānes muižu, man ļoti patika! Saimniece arī jauka. // par Jaundobeļiem piekrītu, kad biju skatīties, bija tīrākās šausmas.
Krista- šie abi viesu nami, protams, ka jau aizņemti mūsu izvēlētajā datumā...
Di-Dī,klau, vai viesu nams Zaļie atvari jau aizņemti uz jūsu datumu? Tur ir ļoti feini :) Vēl tur pat blakus atrodas viesu nams Jaundobeļi,bet man tur likās pabriesmīgi :( var jau būt,ka var aizbraukt uzmest aci.
Meklēju mājīgu, omulīgu... Kurzemes- Zemgales novadā... Tik lielu un apjomīgu, lai 45-50 cilvēki var kārtīgi izdejoties un iztrakoties :)
Di- Dī
Kada stila viesu namu mekle? Kuraa no Latvijas pusem? Kads budzets?
Viesu skaits būs ap 45-50.
It kā 2 vietas ir aizrunatas un 31.datumā brauksim lūkot, bet pēc bildem skatoties- ne viena, ne otra nav īsti tas ko gribetu es...
Di-Dī, vēlu veiksmi, jo viesu nama, kuru mēs rezervējām, saimniece, mums teica, ka 18.08.2018 datums tika rezervēts ļoti ātri, un mēs rezervējām Jūlija sākumā savam datumam viesu namu, un viņa teica, ka mēs vienkārši paspējām pirmie atbraukt apskatīt un rezervēt, citi arī jau bija sākuši interesēties.
Kāds Tev ir viesu skaits? Jo tieši lielos viesu namus ir grūti dabūt.
Es šodien sāku meklēt iespējamo svinību vietu, jāsaka godīgi- gandrīz nereāli atrast, jo viss jau rezervēts... :(
Ir atkarīgs arī no viesu skaita! Ir viesu nami, kur cena par nakšņošanu tiek rēķināta uz pers. / ir kas ņem par visu telpu neatkarīgi no skaita.
Mūsu svinību vieta būs mūsu pašu pagasta kūltūras centrs, tur ir liela zāle kur 3 daļu aizņems galdi uz 70 pers, tad arī pietiks dejām vieta, un muzikanti uz skatuves.
Un mazāka problēma ar izgūldīšanu, un tālākie ciemiņi būs izguldīti mūsu lielajā mājā
Viesu nams,kuru mēs izvēlējāmies ir "Zaļie atvari" . Iesaku :)
Sveika,
Mēs pavisam nesen arī meklējām viesu namus savām kazām. Jāsaka,ka ir diezgan daudz viesu nami,kur īre ir līdz 1000eur. Tā,kā mēs esam no Rīgas tad mēs meklejām svinību vietu +/- 50km rādiusā ap Rīgu. Atradām fantastisku viesu namu pie Jelgavas,cena 500 eur+70eur pirts. Ēdināšanu nodrošina uz vietas,cenas manuprāt lieliskas 22eur/presona ar iekļautu apkalpošanu. Kas arī svarīgi-viesu nama saimniece neņem "korķa naudu". Vieta fantastiski skaista, zāle pietiekami liela (mums kāzas plānotas uz 60 cilvēkiem),liela terase ar nojumi. Es iemīlējos šajā vietā uzreiz :)
Bet viss ir atkarīgs ko Jūs vēlaties un kurā Latvijas pusē meklējat.
Lai izdodas;)
Ievu līcis/Umuri Ķegumā bez pirts un burbuļvannas varētu būt ap 600-650.