FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Svinību vietas

Dekorēšana

Mairita24
28.07.17. 09:24
Kāzu datums: 23.09.2017

Sveikas!
Par savu kāzu dienu esam izvēlējušies 18. augustu 2018. gadu. Izdomājām, ka svinību vieta būs mūsu vecāku lauku mājās. Pagalms liels, apkārt viss kluss. :)

Tikai..  nenāk prātā nekādas idejas, kā pagalmu izrotāt?! Pagaidām esmu ielikusi vēlmju sarakstā gaisa laternas un salūtu.
Un vispār, kas parasti uzņemās svinību vietas dekorēšanu, jaunais pāris vai vedēji?

Skatīt ziņojumus:
kRista
28.07.17. 10:21
Kāzu datums: 07.07.2018
Sveika, beidzot esmu atradusi sabiedroto,kuru nomoka šī pati problēma- dekorācijas :)Arī mums kāzas ir nākamajā vasarā,bet esam izlēmusi,ka velamies visu laicīgi jau rezervēt un izplānot,nu tā,lai mierīgs prāts :) Viss ir sarunāts,bet šobrīd esmu "iestrēgusi" pie dekoratora meklējumiem. Aptuveni ir skaidrs,ko vēlos,bet tas tikai aptuveni. Apjautaju dažādas dekoratores, komunikācija patika ar PALLE deco (fb var uzmeklēt) arī cenas likās ļoti ok. Šobrīd gaidu atbildi no vēl vienas dekoratores. Salīdzināšu cenu tāmes un tad runāsim tikšanos klātienē. Mana vēlme ir kopā ar izvēlēto dekoratori aizbraukt uz vietu,kas būs jādekorē un kopīgi izstaigāt visu,apskatīt un izlemt,ko un kā dekorēt. 
Ja vēlies pati dekorēt,tad ļoti daudz labu ideju var atrast internetā un apskatot kāzu dekorētāju mājas lapas :)
Lai jauks un skaists gatavošanās laiks :)
laurensija2018
07.08.17. 11:08
Kāzu datums: 18.08.2018
sveika, es dekorēšu pati, jo uzskatu , ka vedējiem tas nav jādara, jo tas aizņem daudz laika, un viņiem pašiem daudz darāmā, man būs rustic stils.
Pagalms  super, podus ar ziediem, kokos atbilstošas krāsa lentas sakarināt, laternas āķīsos, vai lāpas