FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Nelielas kāzas

L
Līga.Jelgava 29.03.17. 10:54

Sveiki.
Vai kādai/kādam ir idejas, kur varētu rīkot pavisam nelielas kāzas. Līdz 25 personām. Gribējās kādā nelielā baznīcā vai pat brīvā dabā varētu, bet gribās, kādu ļoti romantisku un skaistu vietu, ņemot vērā, ka kāzas tiek plānotas nelielas, lai nav tā, ka daži cilvēki- lielā baznīcā. Varbūt varat kaut ko ieteikt?

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
S
SalnaLauma 29.03.17. 17:28

Mazām kāzām jau daudz variantu. Nesen šeit rakstīju, ka Rīgā, manuprāt, lieliska vieta ir "Annas Dārzs", draugiem šovasar arī mazas kāzas, precēsies un svinēs "Bēršās". Nesen šeit kādā diskusijā liku arī mūsu fotogrāfa Jura Rosa darbu kādās, kāzās, kuras notikušas pie jūras http://www.jurisross.com/2014/12/kazas-veczemju-klintis-brivdabas.html  Starp citu viņš nesen publicēja facebook kāzas, kas notikušas lavandu laukos http://www.jurisross.com/2017/03/kazu-lillas-lavandas-rigas-barddzinis-restorans-laivu-centrs.html Ja nebūtu savu dienu jau izlpānoši, man ar gribētos tur, jo lavandas ļoti patīk :) 
Darba svinībām meklēju vietu netālu no Rīgas, lētas cenas piedāvāja "Rāmavas muiža", bet beigās pasākums atcēlās.