FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Atklāta terase Rīgā līdz 60 cilvēkiem?

K
Kapteinis 21.03.17. 21:04 | Kāzu datums: 04.12.2015

Sveiki, meklēju kādu jauku vietu Rigā ,kur pēc cermonijas vecajā Ģertrūdē, saskandināt šampanieti un apēst kūku ar viesiem. Vai ir kādam atmiņa palikusi kāda jauka vietiņa, terase, kur varētu sapūlcināt aptuveni 60 viesu? Vai kādam ir sanācis dzirdēt par mākslas akadēmijas terasi?

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
l
laiminja_ 31.03.17. 20:00

Vienmēr lūdzu.

K
Kapteinis 25.03.17. 12:19 | Kāzu datums: 04.12.2015

Lieliska ideja par kuģīti Laiminja. Nebiju skatījies tajā virzienā, bet tagad apdomājot liekas gluži labs variants. 
Laikam Terases ideja atkrīt, paintresējoties par piedāvājumiem.  Par Annas dārzu bijām domājuši, mājīga vietiņa, laikam jūtu ka Intuīcija šoreiz saka priekšā pa kuģīti. Liels paldies jums:)

S
SalnaLauma 23.03.17. 17:28

Annas dārzs  - Pārdaugavā, vai arī gribi tik uz pāris stundām pirmo kūkas gabalu apēst un viss?
Ja terase, tad man ar nāk prātā Gūtenbergs. 
Vai Ģertrūdes baznīcā arī nav kādas telpas? Man šķiet draudzene minēja, ka viņiem esot kaut kādas telpas, kur notiek arī svinības. Vai gribās tieši terasi? Islande hotel man šķiet arī ir āra terase uz jumta. 

l
laiminja_ 22.03.17. 22:20

Es noīrētu ekskursiju kuģīti. Laikam 1 vai 2 stundu brauciens pa Daugavu un izmaksu ziņā man liekas nebūtu dārgāk, kā noīrēt viesnīcu terases.

l
laiminja_ 22.03.17. 22:18

Varbūt Gūtenberga viesnīvas terase ar skatu uz Doma baznīcu, Pārdaugavu? Esmu bijusi tur kāzās, bet tad bija apm.30 viesi. Man tā'šķiet, ka varētu ietilpināt arī 60, ja tā neilgi un draudzīgāk saspiežoties, patusēt.
Vēl var padomāt par Pārdaugavas pusē esošajām viesnīcām, piem. Radisons.