FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Svinību vietas

Kurzemes pērles Vasaras paviljons

līgabee
13.03.17. 20:49
Kāzu datums: 18.08.2017

Vai kāda ir svinējusi savas kāzas Kurzemes pērles Vasaras paviljonā? Varbūt varat padalīties ar informāciju: - kādus ēdinātājus izvēlējāties (+/- minēt arī cenas)? ...tur diezgan specifiski - virtuves paviljonam nav, tāpēc mazliet uztrauc tas, kā notiks ēdienu servēšana un viss ar to saistītais, arī galdauti... - kā paviljonā, arī teritorijā, ar apgaismojumu naktī? - kāzām īrējāt krēslus vai arī viesi sēdēja uz soliem? - varbūt varat padalīties ar telpas bildēm... vai ir pietiekami vietas dejošanai (mums plānots ap 90 viesiem) Paldies:)

Skatīt ziņojumus:
līgabee
15.03.17. 09:30
Kāzu datums: 18.08.2017
Vai tiešām neviena?
Labdien!

Vēlos padalīties ar pieredzi par ēdināšanas uzņēmumu “Spāres”, kuru pakalpojumus izmantoju Kurzemes pērlē.

Īpašniece ļoti jauka, komunikabla, atstāj profesionālas galdu klājējas iespaidu. Uz vietas “Spārēs” viss būs garšīgi, bildes feisbukā superīgas. BET.. Iespējams, ka negatīva pieredze trāpījās tikai man..

Sākšu ar to, ka pakontrolējiet, lai galdauti tiktu uz vietas izgludināti iepriekšējā vakarā.. Ēdiens tika servēts ar 30 min nokavēšanu. Noskaidrojiet precīzi cik bagātīgi izskatīsies jūsu kāzu galds, jo mūsējais izskatījās diezgan nabadzīgs (naudu gan paprasīja pietiekami pieklājīgu un pirms tam norunājām - uzticamies jums kā profesionālei, ka ēdiens pietiks un viss izskatīsies labi), bija kauns no viesiem, teikšu kā ir. Kūka bija steigā cepta, sausa, virskārta bija vienkārši uzpļeckāta, skats nekāds, ne tik rūpīgi un skaisti kā bildēs. (Ja grib sagrābties vairākus pasākumus tajā pašā dienā, kvalitāte mēdz izpalikt). No rīta - galdauti tie paši, netīrie. Soļanka gan bija laba. Un pa virsu visam - īpašniece sūdzās - jūs mums tik daudz glāzes saplēsāt (lētais gals, jāpiebilst, un pēc tam ar viesiem rēķinājām, ka tikai 2). Pati priecīga, naudiņa nopelnīta. Pāri palikusī gaļa ledusskapī sabojājās pēc 2 dienām.. secinājumus izdariet paši. Lai veicas kvalitātes uzlabošanā!