FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Kur svinēt???

i
incitis94 25.01.17. 19:37 | Kāzu datums: 26.05.2018

Sveiciens visām topošām un esošām līgavām! Laikam ir jau 101 tēma par to, kur svinēt kā svinēt utt., bet sirds mana nerimās un izlēmu uzcept augšā vēl vienu tēmu..! Vai kāda var ieteikt kādu pasakainu restorānu/viesu namu Rīgā vai/un Rīgas rajonā? Kopā būsim 39 pieaugušie un 4 bērni. It kā cilvēku nav diez cik daudz, bet gribās, lai zāle ir pietiekami liela, lai nejustos kā šprotes konservos un ir vieta dejām un jautrībai! Un mans lielākais sapnis, lai zāle būtu maksimāli gaiša. Gala budžets vēl nav sastādīts, bet gribās iekļauties 5500 EUR. Ir jau pāris varianti padomā, bet sirds jūt, ka ir kāda vieta par kuru es nenojaušu, bet gribētu svinēt tur! Ceru uz atsaucību un lieliskiem padomiem! :)

4 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
B
Blanko 03.02.17. 14:26

Jūsu jautājums varētu gūt lielāku atsaucību, ja Jūs precīzāk definētu savas vēlmes, jo pašreiz zem šādiem kritērijiem var ietilpināties milzum daudz vietas. Ar precīzāku domāju - stilu, 'ārā/iekšā, šķūnis vai pils, cenu kategoriju utt...kas Jums ir svarīgi.

kristjiiks 31.01.17. 10:25

Abzaļi, manuprāt, ir pasakaina vieta! 

E
Ehz_forshaa 30.01.17. 22:35

Mēs svinējām Billē, tiešām gaiša un plaša zāle ar lieliem logiem.
Nedaudz Rustic stilā ir "Ānes muiža"

K
Konchux 26.01.17. 12:23 | Kāzu datums: 09.06.2017

Billē ir ļoti gaiša un skaista zāle, vietas atliektiem galiem pietiks :)