FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Vietas izvēle

g
grieta 05.12.16. 17:04

Sveikas! Kas ir tās lietas, pēc kurām izvēlaties savu svinību vietu? Kuras vietas ir tās populārākās- pieprasītākās, ko izvēlaties? Lūdzu padalīties ar informāciju, lai saīsinātu laiku, veltīgi apbraukājot malu malas...

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
L
LiepinaLiga 05.12.16. 17:17

man bija svarīgi, lai bez problēmām var izguldīt 70 viesus un, lai atrodas saprātīgā attālumā no ceremonijas vietas. tas vien jau atsijāja daudzus viesu namus. kad sāku apzvanīt, tad noskaidroju, ka daudzos manis izvēlētais datums jau ir aizņemts. tad nu atlika vien daži, uz kuriem braukt. 

minka5g 05.12.16. 18:04 | Kāzu datums: 19.08.2017

Lietas, pēc kurām es vadījos:
1. Pieklājīgs attālums no ceremonijas vietas ( max 100 km robežās)
2. 70 viesu izguldināšana
3. Cena
4. Vizuālais telpas, teritorijas izskats, gultu, istabiņu kvalitāte.
5. Attieksme no saimniekiem.

Apbēdināšu, lielākā daļa patiešām populāro vietu ir jau aizņemtas un visu vasaras sezonu.

E
Elis 06.12.16. 10:26 | Kāzu datums: 26.08.2017

Es vispirms sūtiju visiem man interesējošiem viesu namiem e-pastus. Daudzi atsūtīja izmaksu tāmes, daudziem bija sava ēdināšana, daudziem mans datums bija jau aizņemts.
Sazinājos personīgi pēc tam tikai ar tiem, kas tiešām uzrunāja. Beigās atradām ļoti labu viesu namu par priecējošām cenām (salīdzinoši ar citiem), bet nācās pamainīt datumu uz priekšu, bet tas ir sīkums. Visi pārējie setdienu datumi mūsu viesu namā jau aizrunāti un tas pat neatrodas pie Rīgas. 

baibahughes1 06.12.16. 16:00

1. Attaalums no ceremonijas vietas liidz sviniibu vietai. Ne vairaak kaa 50-60 km.
2. Ja liidzeklji atljauj , izveeleeties vietu, kur ceremonijas notiek sviniibu vietaas ( dazhaadaas piliis, Springšļu dzirnavās Augshliigatnee, un veel dazhaas)
3. Vai var izguldinaat nepiecieshamo viesu daudzumu un vai viesiem nav jaabrauc ar savu gultas velju!
4 . Uzrakstiit emailus un peec 1. atbildes jau ir viegli spriest, cik atsauciigi un ieintereseeti ir potenciaalie darba njeemeeji, jo Tu tachu esi taa, kas vinjus algos un taapeec vajag izveeleeties tikai labaakos!
Lai veicas!

g
grieta 07.12.16. 13:16

Paldies!